//

Biuro Tłumaczeń Alingua oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie usług językowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Audyt językowy jest jedną z propozycji skierowanych do właścicieli firm, a zwłaszcza specjalistów z działu HR. To proste, ale niezwykle efektywne narzędzie oceny kompetencji językowych pracowników, pozwalające na właściwe ulokowanie środków przeznaczonych na szkolenia w zakresie języków obcych. Audyt językowy doskonale sprawdza się także w procesie rekrutacji, podczas którego dokonywana jest weryfikacja umiejętności językowych kandydatów.

Obiektywna ocena sprawności językowych pracowników – czy to obecnie zatrudnionych, czy potencjalnych – to gwarancja precyzyjnego zarządzania finansami oraz inwestowania w rozwój niezbędnych kompetencji. Audytu dokonują native speakerzy określonego języka, co stanowi gwarancję rzetelnej oraz obiektywnej oceny umiejętności. Możliwości przeprowadzenia audytu są wielorakie, dlatego pozostajemy otwarci na propozycje współpracujących z nami firm – to od Państwa będzie zależało, czy audyt zostanie przeprowadzony podczas krótkiej rozmowy bądź pisemnego testu. Cel pozostaje zawsze taki sam – weryfikacja praktycznej umiejętności porozumiewania się w dowolnym języku.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top