Bezpieczeństwo i poufność informacji

//

Przy powierzaniu cennych, często poufnych informacji w celu wykonania ich przekładu, istotna jest nie tylko jakość i terminowość tłumaczenia, ale także skuteczne zachowanie przez biuro tłumaczeń bezpieczeństwa wszelkich Państwa danych. W Alingua każdego dnia czuwamy nad tym newralgicznym obszarem, m.in. poprzez wskazane poniżej działania.

 

Polityka bezpieczeństwa danych Alingua
Opracowana polityka bezpieczeństwa, szczegółowo określająca szereg wewnętrznych procedur z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, gwarantuje ochronę przekazanych przez Państwa danych osobowych oraz danych objętych tajemnicą handlową na każdym etapie współpracy.

 

Polityka prywatności Alingua
Obowiązująca w Alingua polityka prywatności obejmuje działania dotyczące przetwarzania danych osobowych trafiających do naszego biura tłumaczeń.
Przede wszystkim nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim Państwa danych osobowych ani adresowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami Polityki prywatności.

 

Archiwizacja dokumentów
Wszystkie Państwa tłumaczenia są archiwizowane przez Alingua na zewnętrznym dedykowanym serwerze, poza siedzibą biura. Archiwizacja jest bezterminowa, co oznacza, że mogą Państwo w każdej chwili odzyskać przetłumaczony przez nas dokument w razie jego zagubienia lub utraty w Państwa firmie.
Ponadto regularnie tworzymy kopie bezpieczeństwa, które również przechowywane są w dedykowanych lokalizacjach, poza siedzibą biura.

 

Ubezpieczenie przed utratą dokumentów
Jako jedno z nielicznych biur tłumaczeń w Polsce posiadamy polisę ubezpieczeniową odpowiedzialności cywilnej zawodowej obejmującej również szkody powstałe z powodu zaginięcia, zniszczenia lub jakiejkolwiek innej formy utraty dokumentów.

polisa-oc

Zabezpieczenia AMS i strony internetowej
W trosce o bezwzględne bezpieczeństwo danych naszych klientów ,na każdym etapie realizacji projektów wykorzystujemy wysokiej jakości szyfrowane połączenie. Posiadamy także certyfikat SSL ze 128-bitowym kodowaniem, dający najwyższą gwarancję uwierzytelnienia tożsamości właściciela strony internetowej.

 

Umowy o poufności
Wszyscy wewnętrzni pracownicy Alingua oraz zdalni współpracownicy na całym świecie, w ramach zawartych z nimi umów posiadających klauzule o poufności, zobligowani są do zachowania w pełnej tajemnicy wszystkich informacji przekazanych od Klienta, a także tych dotyczących świadczonych dla niego usług.
Dodatkowo nasi pracownicy odbywają szkolenia w zakresie zachowania bezpieczeństwa informacji naszych Klientów.
Z naszymi Klientami możemy również zawrzeć umowę NDA, dotyczącą pojedynczego projektu lub ogólnej współpracy.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top