Copywriting, korekta oraz redakcja

//

Tworzymy, naprawiamy, zmieniamy. Na lepsze! SKUTECZNY copywriting

Realia współczesnego świata wymagają, aby tekst był nie tylko merytorycznie poprawny – musi być także atrakcyjny dla odbiorcy i ma zachęcać go do dalszej lektury. Pomagając osobom o rozlicznych talentach, którzy nie mogą odnaleźć w sobie literackiej pasji, oferujemy usługę COPYWRITINGU. Współpracujemy nie tylko z doświadczonymi językoznawcami; nasi copywriterzy to osoby doskonale znające realia egzotycznych krajów bądź oczekiwania zagranicznych klientów. MAJĄ PAŃSTWO WYJĄTKOWY PRODUKT, wiemy jak to powiedzieć wszystkim w wielu językach!

  • Treści na stronę internetową
  • Artykuły eksperckie/poradnikowe
  • Teksty blogowe/wpisy, artykuły na blog
  • Opisy produktów do sklepów internetowych, aukcji sprzedażowych
  • Naming (nazwa firmy/produktu/usługi wraz ze sloganem)
  • Tworzenie tekstów w 80 językach

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 17, zatem serdecznie zapraszamy na kawę do naszego biura przy ulicy Rakowickiej 8/14, w Krakowie. Z pewnością rozmowa osobista pozwoli na ustalenie większej liczby szczegółów. Brak czasu?

W dzisiejszych czasach to zrozumiałe. Kontakt telefoniczny: +48 692 892 592, lub e-mail: biuro@alingua.pl

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi korekty oraz redakcji. Dzięki nim będą Państwo pewni, że stworzone teksty nie zawierają żadnych błędów ortograficznych, językowych, interpunkcyjnych czy stylistycznych. Obiektywne spojrzenie na całość tekstu pozwoli także na wychwycenie wszelkich niespójności w tekście oraz skłoni do ponownego zastanowienia nad zagubionymi wątkami – które choć rozpoczęte, nie odnajdują nigdy swojej puenty.

Oferta Państwa firmy już istnieje?
Świetnie! Warto przesłać ją do oceny poprawności językowej, która – wbrew pozorom – ma ogromny wpływ na wizerunek firmy.

Mają Państwo stronę internetową? Również w języku obcym?
Z przyjemnością sprawdzimy, czy jest ona poprawna językowo i zrozumiała dla rodowitych użytkowników języka obcego.

Przetłumaczyli Państwo książkę?
Korekta i redakcja jest wskazana, a pomoc native speakera – niezbędna!

Zachęcamy do przesłania tekstu do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny – już dziś mogą się Państwo przekonać, jak wielka jest siła słowa, gdy jest ono odpowiednio stosowane: biuro@alingua.pl.

jak jeszcze możemy państwu pomóc?

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top