Dobrze czyta się jedynie teksty dobrze napisane. Poprawne pod kątem językowym, lekkie, przyjemne w odbiorze, niosące wartościową i ciekawą treść. Każdy chciałby, żeby jego teksty takie właśnie były.

Wśród usług świadczonych przez Biuro Tłumaczeń Alingua znajdą Państwo również usługę copywritingu. Opracowana przez Państwa oferta nie zainteresuje Klienta, jeśli pierwsze wrażenie po otwarciu strony internetowej i przeczytaniu kilku zdań będzie negatywne – potencjalny Klient może zamknąć witrynę, zanim dowie się, co mogą mu Państwo zaproponować. Jakość tekstów marketingowych jest tak naprawdę zwiastunem jakości współpracy z firmą i jej oferty.

Aby mieć gwarancję, że Klient dobrze odbierze treści na naszej stronie internetowej, opis produktów w katalogu bądź informacje pojawiające się na facebookowym fanpejdżu, warto oddać swoje teksty w ręce profesjonalistów. Nasi specjaliści, mając na uwadze także spójność treści z wizerunkiem firmy i ich dostosowanie do potrzeb Klienta, dopracują je pod każdym względem – by przyczynić się do Państwa sukcesu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top