Albanisch Übersetzungen

//

PËRKTHIME PROFESSIONALE

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK ALBAŃSKI I Z JĘZYKA ALBAŃSKIEGO

Choć trudno zaliczyć go do najpopularniejszych języków świata, potrzeby naszych Klientów związane z językiem albańskim sprawiły, że poszerzyliśmy ofertę  biura tłumaczeń Alingua o profesjonalne, wiarygodne przekłady z języka albańskiego oraz na język albański. W zależności od potrzeb Klienci mogą zdecydować się na tłumaczenie ustne bądź pisemne – zwykłe lub uwierzytelnione.

Garść faktów o albańskim

Albański usłyszeć można głównie w jego ojczyźnie – Albanii – gdzie posługuje się nim blisko 3,6 mln osób, ale i w Kosowie czy Macedonii. Wiele języków kształtowało go przez wieki – w tym łacina, której wpływy uważa się z najsilniejsze. Język dzieli się na trzy główne dialekty, co sprawia że realizacja tłumaczeń z lub na język albański nie należy do najłatwiejszych zadań. Współpraca wyłącznie z najlepszymi, wysoce wykwalifikowanymi tłumaczami jest gwarancją przekładów doskonałej jakości. Dotyczy to zwłaszcza przekładów specjalistycznych z języka albańskiego – zrealizujemy również te zamówienia, które związane są z wyspecjalizowaną tematyką prawa, medycyny lub żargonem ekonomicznym i marketingowym.

Jak można zamówić tłumaczenie? Wycena w 15 minut

Naszymi priorytetami są przekłady najlepszej jakości, satysfakcja naszego Klienta oraz terminowa realizacja zamówień. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas tłumaczenia z języka albańskiego spełniały wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Od poniedziałku do piątku, między godziną 8 a 17, mogą Państwo otrzymać niezobowiązującą, bezpłatną wycenę tekstu, który chcą Państwo przetłumaczyć z bądź na język albański. Elastyczne ceny oraz trzy tryby prędkości realizacji tłumaczenia sprawiają, że każdy Klient może wybrać tę opcję, która najlepiej spełnia jego oczekiwania. Informacje dotyczące czasu niezbędnego na przetłumaczenie tekstu oraz ewentualnego kosztu mogą Państwo uzyskać mailowo, telefonicznie albo podczas bezpośredniej wizyty w naszym biurze tłumaczeń.

Jak długo trwa tłumaczenie tekstów na język albański?

Czas realizacji zamówienia związanego z językiem albańskim jest przede wszystkim uzależniony od liczby stron podlegających przekładowi. Jedna strona to natomiast 1500 znaków ze spacjami. W standardowym trybie tłumaczenia wykonywanych zostaje 5 stron dziennie; Biuro Tłumaczeń Alingua oferuje również przekłady w trybie ekspresowym. Istotną zmienną wpływającą na cenę jest charakter tekstu – czyli przede wszystkim to, czy jest on specjalistyczny, czy zwykły. Aby poznać dokładny czas realizacji zamówienia, najlepiej jest wysłać zapytanie do naszego koordynatora projektu. Odpowiedź uzyskają Państwo już w ciągu 15 minut.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka albańskiego. Co tłumaczymy?

Każde tłumaczenie z albańskiego jest dla nas nowym wyzwaniem. Zadanie jest tym bardziej intrygujące i wymagające, gdy tekst dotyczy specjalistycznych dziedzin nauk ścisłych bądź humanistycznych – ale nie jest to dla nas żadną przeszkodą. Grono tłumaczy albańskiego posiadające dodatkowe wykształcenie kierunkowe zadba o rzetelne tłumaczenie tekstów specjalistycznych. Aby przekonać się o atrakcyjnej ofercie cenowej przekładów specjalistycznych, wystarczy przesłać plik z podlegającym tłumaczeniu tekstem na nasz adres e-mailowy, dzięki czemu będziecie Państwo mogli uzyskać bezpłatną wycenę.

Biuro Tłumaczeń Alingua realizuje przekłady takich tekstów jak:

– Umowy handlowe

– Instrukcje obsługi

– Certyfikaty szkoleniowe

– Akty urodzenia, małżeństwa, zgonu

– Artykuły naukowe

Kto wykonuje tłumaczenia na język albański?

Tłumacz albańskiego współpracujący z Biurem Tłumaczeń Alingua musi wykazać się nie tylko gruntownym wykształceniem i doświadczeniem w realizacji przekładów, ale także rzetelnością i terminowym wykonywaniem powierzonych mu zadań. Dzięki sieci kontaktów obejmującej również native speakerów tego niespotykanego języka, możemy Państwu zaoferować tłumaczenia z albańskiego najwyższej jakości. Do pracy nad każdym tekstem specjalistycznym dobieramy natomiast zespół profesjonalistów o odpowiednich kwalifikacjach.

.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top