Biuro Tłumaczeń Alingua oferuje również wielojęzyczny skład komputerowy. DTP jest ostatnim etapem przygotowania tłumaczenia, umożliwiającym następnie Klientom bezproblemowe przekazanie tekstów do druku. Jest to usługa szczególnie istotna podczas przekładów obejmujących języki znacznie różniące się pod względem długości słów (jak np. niemiecki oraz polski), czy tekstów przygotowanych w językach zapisywanych od strony prawej do lewej. Najczęściej DTP obejmuje staranne odtworzenie cech przedłożonego do tłumaczenia folderu reklamowego, ulotki czy książki, zawsze z uwzględnieniem preferencji i oczekiwań kulturowo-społecznych danego obszaru językowego.

W zakresie DTP oferujemy również takie usługi jak przygotowanie plików edytowalnych na podstawie dokumentów nieedytowalnych (np. w formacie .pdf) oraz opracowanie materiałów w tak sposób, aby stanowiły dokładne odzwierciedlenie pliku źródłowego. Możliwość kontroli postępu prac na każdym etapie realizacji zamówienia doskonale sprawdza się natomiast przy konieczności naniesienia poprawek. Ścisła współpraca językoznawców, native speakerów danych języków oraz specjalistów ze studia graficznego to gwarancja najlepszego efektu.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top