Tłumaczenia Konsekutywne

//

Realizacja tego typu usług nie wymaga wykorzystania specjalistycznego sprzętu. Ustne tłumaczenia przysięgłe są najczęściej świadczone przy przekładzie przemówień podczas konferencji, kongresów, prezentacji, sympozjów czy spotkań biznesowych. Tłumacz znajduje się wówczas w pobliżu mówcy, a przekładowi podlegają krótkie fragmenty przemówienia. Dokładne odzwierciedlenie wystąpienia jest możliwe dzięki sporządzanym na bieżąco notatkom, na podstawie których przedstawiane jest następnie przetłumaczone przemówienie. Idealnymi mówcami są osoby, które co kilka minut umożliwiają językoznawcy dokonanie przekładu; czasem jednak realizowane są tłumaczenia przemówień, podczas których konieczne jest przygotowanie przekładu przemówienia trwającego 10, a nawet 15 minut.

To praca wymagająca nie tylko dogłębnej znajomości języka w jego rozmaitych mówionych rejestrach, ale także charyzmy, umiejętności pracy pod presją czasu oraz zdolności podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Współpracując z profesjonalistami i specjalistami we własnej branży, naszym Klientom oferujemy pomoc wyłącznie doświadczonych tłumaczy konsekutywnych.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top