Doskonale wiemy, jak ważne we współczesnym świecie biznesu są sprawdzone, wartościowe kontakty. Pozwalają zaoszczędzić cenny czas poświęcany na penetrację Internetu w poszukiwaniu odpowiedniego kontrahenta, a także pieniądze zainwestowane w niewłaściwie wykonaną usługę, z brakiem należytego zaangażowania.

Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom – tym niezwiązanym bezpośrednio z tłumaczeniami – przedstawiamy i rekomendujemy naszych Partnerów, z którymi współpracujemy. Nie pobieramy żadnych prowizji pomiędzy firmami partnerskimi. Jesteśmy sprawdzoną grupą i z pełnym przekonaniem polecamy się nawzajem.

ADream

ADream – agencja interaktywna

Jesteśmy grupą 6 firm, które połączyła wspólna pasja. Dzięki współpracy potrafimy skutecznie realizować cele biznesowe naszych klientów. Każda z naszych agencji specjalizuje się w innej dziedzinie marketingu, dlatego zapewniamy całościową obsługę i maksymalne skupienie na efekcie końcowym.

  • Zensite – Agencja pięknych i skutecznych stron internetowych. Projektujemy i wdrażamy zarówno strony typu landing page, strony firm lokalnych, jak i serwisy korporacyjne czy portale, które odwiedzać mogą miliony.
  • MoreStore – Agencja specjalizująca się w projektowaniu serwisów do sprzedaży online. Projektujemy i wdrażamy sklepy internetowe zarówno w oparciu o rozwiązania open source, jak i rozwiązania dedykowane.
  • FlyEmotion – Agencja specjalizująca się w realizacji filmów z drona. Oglądanie naszych produkcji wywołuje emocje podobne do tych, które towarzyszą oglądaniu trailerów produkcji hollywoodzkich.
  • Studio Leon – Agencja brandingowa specjalizująca się w przygotowaniu materiałów do druku. Projektujemy identyfikacje wizualne katalogów, opakowań i etykiet.
  • When – agencja zajmująca się reklamą w internecie. Tworzymy kampanie AdWords, pozycjonowanie SEO, Facebook Ads. Przygotowujemy strategie wchodzenia na rynek i promocje w sieci.
  • Artvisio – Agencja fotograficzna specjalizująca się w fotografii produktowej i biznesowej.

Łukasz Pach
General Manager
E-mail: lukasz.pach@adream.pl
Tel. (12) 307 88 80
Mobile +48 690 888 343
Mobile +48 690 888 353
www.adream.pl

Interform

Interform – agencja reklamowa

Firma INTERFORM zajmuje się produkcją oznakowań dla firm. Wykonujemy litery przestrzenne, kasetony świetlne, pylony, tablice. Oklejamy samochody. Wyposażamy biura w informacje kierunkowe, logotypy. Budujemy stoiska targowe.

Naszą siłą jest:

  • Zespół doświadczonych projektantów
  • Bogaty park maszynowy pozwalający na realizację najbardziej wyszukanych projektów
  • Doświadczenie – 25 lat na rynku
  • Skuteczność doceniona przez ponad 2000 zadowolonych klientów

Zaufali nam: Tauron, BP, Banki Spółdzielcze, Towarzystwo Ubezpieczeń Gothaer, Lufthansa, ale też małe firmy z lokalnego rynku.

Dzięki naszym projektom i realizacjom nasi klienci wyróżniają się na tle konkurencji, skutecznie promując swoje produkty i usługi.

Piotr Sozański – właściciel

Piotr Sozański
Właściciel
E-mail: piotr.sozanski@interform.com.pl
Tel. +48 605 606 460
www.interform.com.pl

Hussars

Hussars – skład publikacji

Hussars to zespół specjalistów gotowych podjąć każde zadanie z dziedziny marketingu, projektowania graficznego i reklamy.

Osiągaj przewagę konkurencyjną, pozyskuj nowych klientów, buduj widoczność i świadomość marki oraz wzmacniaj relacje.

Przygotujemy dla Ciebie: magazyn firmowy, katalog produktowy, album, gazetę, książkę, broszurę, ulotkę czy formularz.

To wszystko nie problem dla naszego studia graficznego. Ty powiedz, czego potrzebujesz, a my zaprojektujemy to według najnowszych światowych trendów i zasad wpływu społecznego oraz neuromarketingu. Nad każdym projektem pracuje grafik oraz marketingowiec, ponieważ: Projekt graficzny może być ładny – ale musi być skuteczny!

Mateusz Janusz
Właściciel
E-mail: mateusz@hussars.pl
Tel. 606 35 35 90
www.hussars.pl

JWMS - radcowie prawni

JWMS – kancelaria prawna

Kancelaria prawna JWMS z siedzibą w Krakowie powstała jako wspólne przedsięwzięcie pięciu radców prawnych.

Zdobyte w czołowych krakowskich kancelariach i w organach administracji publicznej doświadczenie zawodowe oraz karierę akademicką na Uniwersytecie Jagiellońskim JWMS łączy z praktyczną znajomością biznesu. Prawnicy Kancelarii JWMS specjalizują się przede wszystkim w obsłudze przedsiębiorców z branży IT, e-commerce, przedsiębiorstw budowlanych oraz w prowadzeniu projektów dotyczących zmiany formy prowadzenia działalności gospodarczej (przekształceń) oraz przejęć.

Jan Marczyński
Radca Prawny – Wspólnik
E-mail: j.marczynski@jwms.pl
Tel. 608 528 772
www.jwms.pl

re-aktor

Re-Aktor – firma szkoleniowa

Re-Aktor to firma szkoleniowa założona i prowadzona przez Pawła Grzesika, trenera, coacha, aktora. Z firmą współpracuje 15 aktorów, którzy są przygotowani do pracy teatralną metodą szkoleń menedżerskich – najgłośniejszym produktem Re-Aktora.

Sedno metody tkwi w tym, że uczestnicy oglądają specjalnie przygotowany przez aktorów spektakl opowiadający np. historię menedżera, który nie radzi sobie ze swoim zespołem. Najważniejsze jest to, że uczestnicy przerywają spektakl, zamieniają się z głównym bohaterem (Menedżerem) miejscami i improwizując, próbują polepszyć sytuację firmy.

Re-Aktor poza szkoleniami menedżerskimi oferuje również szkolenia z wystąpień publicznych, rozwoju osobistego, strategiczną analizę biznesu, coaching.

Partnerem merytorycznym Re-Aktora jest Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Klienci: Bank ING, Bank BPH, IKEA, Deloitte, Parker, Izba Gospodarcza Metali Nieżelaznych i Recyklingu, Tauron.

Paweł Grzesik
Właściciel
E-mail: kontakt@re-aktor.pl
Tel. +48 697 988 698
www.re-aktor.pl

Top