Tłumaczenia przysięgłe

//

Realizacją przekładów uwierzytelnionych zajmują się specjaliści wpisani na listę tłumaczy przysięgłych kontrolowaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Obecność takiej osoby jest najczęściej wymagana podczas tłumaczeń realizowanych przy sporządzaniu aktów notarialnych, podczas przesłuchań świadków, rozpraw sądowych czy spotkań w urzędach.

To również niezwykle wymagający typ tłumaczeń – realizująca je osoba musi wykazać się dogłębną znajomością specjalistycznej nomenklatury w obydwu językach. Gwarancją oferowanych przez nasze Biuro tłumaczeń ustnych najwyższej jakości jest doskonałe wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe współpracujących z nami tłumaczy.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top