Czasami tłumaczenie to jeszcze nie wszystko. W wielu przypadkach szczególnie rekomendowanym rozwiązaniem, które ulepszy Państwa przekład, będzie redakcja native speakera.

Spojrzenie świeżym okiem na tłumaczony tekst, bez odnoszenia się do oryginału, pozwoli wydobyć z niego to, co najlepsze dla odbiorcy. Lekkie pióro w połączeniu z kreatywnością redaktora sprawią, że każdy tekst marketingowy stanie się łatwy w odbiorze i przyjemny w lekturze. Profesjonalnie wykonana redakcja wskazana jest zwłaszcza w przypadku materiałów przeznaczonych do umieszczenia na stronie internetowej – taka wirtualna wizytówka to często pierwszy kanał, przez który potencjalny partner czy klient styka się z Państwa firmą. To ona odpowiada za pierwsze wrażenie, dlatego musi być dopracowana w każdym calu.

Redakcja to rozwiązanie rekomendowane również przy tekstach przeznaczonych do publikacji – wszelkiego rodzaju książkach i artykułach naukowych. Dzięki niej mogą mieć Państwo pewność, że Państwa cenny dorobek dotrze do międzynarodowej publiczności, a język publikacji będzie na najwyższym światowym poziomie.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top