//

Biuro Tłumaczeń Alingua realizuje tłumaczenia w zakresie nie tylko wielu języków, ale i rozlicznych specjalizacji. Klienci, którzy nam zaufali, reprezentują szerokie spektrum sektorów rynku, od przemysłu ciężkiego po wydawnictwa naukowe. Nasza oferta obejmuje profesjonalne, rzetelne i szybkie przekłady w zakresie tłumaczeń technicznych, medycznych, farmaceutycznych, prawniczych oraz przekładów związanych z branżą IT. Chirurgiczna precyzja to codzienność w naszej pracy ze słowem.

Oferujemy kompleksowe usługi dla firm farmaceutycznych prowadzących badania kliniczne, uczelni nawiązujących partnerstwa w zakresie badań naukowych oraz grantów, firm opracowujących rozwiązania w zakresie nowoczesnych technologii, a także klientów indywidualnych. Świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie tłumaczeń niezbędnych do złożenia wniosków patentowych. W zakresie przekładów specjalistycznych oferujemy również rzetelne tłumaczenia ustne podczas konferencji naukowych oraz wystąpień czy hospitalizacji.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

SPECJALIZACJE TŁUMACZEŃ

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top