Tłumaczenia Szeptane

//

Tłumaczenia szeptane (fr. chuchotage) najlepiej sprawdzają się podczas kameralnych rozmów w niewielkim gronie bądź podczas bezpośrednich spotkań z partnerami biznesowymi. Często stosowane są również w sytuacjach, gdy jedynie niewielkie grono odbiorców nie posługuje się powszechnie stosowanym językiem. Nie wymaga ono użycia żadnego specjalistycznego sprzętu, a zasadnicza trudność polega na równoczesnym przekazywaniu przetłumaczonego komunikatu odbiorcom i wysłuchiwaniu dalszej części wystąpienia mówcy.

Tłumaczenie takie jest doskonałym wyborem w sytuacjach, gdy jednostka organizująca spotkanie nie dysponuje sprzętem bądź warunkami do przeprowadzenia przekładu symultanicznego. Tłumacz towarzyszy wówczas słuchaczom i ściszonym głosem przekazuje bezpośrednio informacje przekazywane przez mówcę.

Współpracujemy z gronem doświadczonych tłumaczy, których niepodważalne kompetencje oraz szeroka wiedza językowa, kulturowa i branżowa znoszą wszelkie bariery językowe i umożliwiają nawiązanie porozumienia w najtrudniejszych warunkach.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top