Tłumaczenia ekonomiczne

//

Tłumaczenia finansowo-ekonomiczne

Opłacalna jakość

Tłumaczenia ekonomiczne w kilkudziesięciu językach
Dziesiątki tysięcy przetłumaczonych stron o tematyce finansowej
120 stron dziennie tłumaczonych w trybie ekspresowym
Błyskawiczna wycena w kwadrans
Przekłady wykonywane przez specjalistów zgodnie z normami ISO

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu takich dokumentów, jak:

  • Akty założycielskie i statuty spółek
  • Raporty finansowo-ekonomiczne
  • Memorandum porozumienia
  • Dokumentacje związane z Urzędem Regulacji Rynków Finansowych
  • Raporty roczne
  • Sprawozdania finansowe
  • Prospekty emisyjne akcji
  • Umów prawnych

W świecie finansów i ekonomii rzetelnie dokonane tłumaczenia i jasny przekaz treści to podstawa kontaktów międzynarodowych i gwarancja udanej współpracy. Dzięki nim kontrahenci mają pewność, że komunikacja przebiega zgodnie z wszelkimi wytycznymi i jest, w świetle prawa, przeprowadzana prawidłowo. Wsparcie polskich przedsiębiorstw w ich rozwoju i osiąganiu sukcesu na zagranicznych rynkach to nasz szczególny powód do satysfakcji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Realizowane tłumaczenia ekonomiczne muszą wyróżniać się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością, z wykorzystaniem cech charakterystycznych dla języka finansjery. Muszą być jednoznaczne i przejrzyste oraz zawierać precyzyjną terminologię. To właśnie dzięki przywiązywaniu szczególnej wagi do tych wymogów nasze biuro z sukcesem współpracuje z najlepszymi firmami z branży finansów. Nasi tłumacze posiadają rozległą wiedzę w danej dziedzinie, popartą wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w przedsiębiorstwach. Ponieważ dokonujemy przekładu analiz, raportów, dokumentów wymagających specjalistycznej wiedzy dotyczącej prawa, dokumentów przeznaczonych do wglądu publicznego, umów oraz regulacji wewnętrznych, współpracujemy wyłącznie z tłumaczami i korektorami, którzy mają potwierdzone doświadczenie w instytucjach finansowych lub kancelariach prawnych – wszystko po to, by dostarczyć Państwu najlepsze tłumaczenia z dziedziny ekonomii.

Doskonale wiemy, jak krótkie są terminy realizacji zleceń w realiach świata finansów i możemy Państwa zapewnić, że zleconą nam pracę zawsze wykonamy terminowo. Zapewniamy pełną poufność przesyłanych informacji, jak również gwarantujemy, że podczas realizacji tłumaczenia ekonomicznego przeprowadzone zostaną niezbędne kontrole jakości.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top