Tłumaczenia ekonomiczne

//

Tłumaczenia finansowo-ekonomiczne

Opłacalna jakość

Tłumaczenia ekonomiczne w kilkudziesięciu językach
Dziesiątki tysięcy przetłumaczonych stron o tematyce finansowej
120 stron dziennie tłumaczonych w trybie ekspresowym
Błyskawiczna wycena w kwadrans
Przekłady wykonywane przez specjalistów zgodnie z normami ISO

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu takich dokumentów, jak:

  • Akty założycielskie i statuty spółek
  • Raporty finansowo-ekonomiczne
  • Memorandum porozumienia
  • Dokumentacje związane z Urzędem Regulacji Rynków Finansowych
  • Raporty roczne
  • Sprawozdania finansowe
  • Prospekty emisyjne akcji
  • Umów prawnych

W świecie finansów i ekonomii rzetelnie dokonane tłumaczenia i jasny przekaz treści to podstawa kontaktów międzynarodowych i gwarancja udanej współpracy. Dzięki nim kontrahenci mają pewność, że komunikacja przebiega zgodnie z wszelkimi wytycznymi i jest, w świetle prawa, przeprowadzana prawidłowo. Wsparcie polskich przedsiębiorstw w ich rozwoju i osiąganiu sukcesu na zagranicznych rynkach to nasz szczególny powód do satysfakcji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Realizowane tłumaczenia ekonomiczne muszą wyróżniać się niezwykłą dokładnością i wiarygodnością, z wykorzystaniem cech charakterystycznych dla języka finansjery. Muszą być jednoznaczne i przejrzyste oraz zawierać precyzyjną terminologię. To właśnie dzięki przywiązywaniu szczególnej wagi do tych wymogów nasze biuro z sukcesem współpracuje z najlepszymi firmami z branży finansów. Nasi tłumacze posiadają rozległą wiedzę w danej dziedzinie, popartą wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w przedsiębiorstwach. Ponieważ dokonujemy przekładu analiz, raportów, dokumentów wymagających specjalistycznej wiedzy dotyczącej prawa, dokumentów przeznaczonych do wglądu publicznego, umów oraz regulacji wewnętrznych, współpracujemy wyłącznie z tłumaczami i korektorami, którzy mają potwierdzone doświadczenie w instytucjach finansowych lub kancelariach prawnych – wszystko po to, by dostarczyć Państwu najlepsze tłumaczenia z dziedziny ekonomii.

Doskonale wiemy, jak krótkie są terminy realizacji zleceń w realiach świata finansów i możemy Państwa zapewnić, że zleconą nam pracę zawsze wykonamy terminowo. Zapewniamy pełną poufność przesyłanych informacji, jak również gwarantujemy, że podczas realizacji tłumaczenia ekonomicznego przeprowadzone zostaną niezbędne kontrole jakości.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top