//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK NIEMIECKI I Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

PROFESSIONELLE ÜBERSETZUNGEN

Jak działamy:

Tłumaczeniami zajmują się tylko doświadczeni tłumacze
W procesie tłumaczenia z największą pieczołowitością dbamy o przestrzeganie norm ISO 9001 oraz ISO 17100
Mogą mieć Państwo pewność, że zachowamy poufność dokumentów – naszych tłumaczy obowiązuje tajemnica zawodowa
Posiadamy wykupione poświadczenie odpowiedzialności zawodowej
W ofercie mamy również tryb ekspresowy – tłumaczymy nawet kilkadziesiąt stron dziennie

Co tłumaczymy?

  • Dokumenty medyczne i teksty naukowe
  • Instrukcje i teksty techniczne różnych specjalizacji
  • Beletrystykę
  • Dokumentację z urzędów

Biuro Tłumaczeń Alingua to wieloletnie doświadczenie i usługi najlepszej jakości. Współpracują z nami setki tłumaczy z całego świata, w tym specjaliści z zakresu różnych dziedzin nauki, prawa, medycyny, a także native speakerzy języka niemieckiego. Zapraszamy do współpracy!

Naszymi priorytetami są profesjonalizm, rzetelność i szybkość realizacji zamówienia przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczenia. Zawsze gdy będą Państwo potrzebować profesjonalnych tłumaczeń z języka niemieckiego, nasze biuro tłumaczeń zrobi wszystko, by spełnić wszystkie Państwa wymagania. Przekazując specjalistyczne teksty przesłane przez naszych Klientów – dotyczące dziedziny medycyny, prawa, techniki, finansów czy nauk ścisłych – jedynie tłumaczom z adekwatnym wykształceniem, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość tłumaczeń niemieckich – zwykłych oraz uwierzytelnionych.

ZOBACZ WIĘCEJ

KILKA SŁÓW O JĘZYKU NIEMIECKIM

Wszyscy znamy niemiecki dzięki jego niesłabnącej popularności w Polsce. To język najczęściej oferowany przez szkoły w ramach nauczania języków obcych, a także jeden z najczęściej wymaganych podczas wyjazdów za granicę, szczególnie tę zachodnią. Największa grupa osób uczących się języka niemieckiego to Polacy, liczba zainteresowanych sięga kilku milionów. Warto jednak pamiętać o tym, że w rzeczywistości nie jest to jeden wyodrębniony język, ale grupa kilku języków zachodniogermańskich, ogólnie określanych mianem języków niemieckich. Wpłynęły on również znacząco na kształtowanie się innych języków, takich jak język jidysz czy języki bałtyckie.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU NIEMIECKIM

Język niemiecki stanowi często język kontaktów oficjalnych, prawnych i handlowych, co nie powinno dziwić, skoro posługują się nim nasi zachodni sąsiedzi. Aby ułatwić przepływ informacji również na poziomie formalnym, oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszelkich powierzonych nam danych.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dokumentacja medyczna to treść o ogromnej wadze, od której nieraz zależy ludzkie życie. Aby była prawidłowo zrozumiana, domaga się szczegółowego i dokładnego tłumaczenia. W Alingua oferujemy tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki najwyższej jakości, gdyż powierzamy je nie tylko świetnym filologom, ale przede wszystkim osobom na co dzień posługującym się słownictwem medycznym.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU NIEMIECKIM

Język dokumentów, tekstów technicznych czy rozpraw naukowych znacznie różni się od codziennego. Wymaga zatem większej uwagi, doświadczenia, a także wiedzy specjalistycznej. Warto powierzyć nam tłumaczenia techniczne, naukowe oraz przekład dokumentów na język niemiecki i z języka niemieckiego, by mieć pewność, że zostaną wykonane sprawnie, profesjonalnie i z dołożeniem wszelkich starań o jakość i poufność danych.

Język Niemiecki

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Na koszt przekładu będzie mieć wpływ kilka aspektów:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Do każdego tekstu podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do przesłania go do niezobowiązującej wyceny. Odpowiedź otrzymają Państwo w ciągu kwadransa (w dniach i godzinach pracy) wraz z ceną usługi i dokładnym czasem realizacji.
Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

ILE TRWA PRZEKŁAD?

Tłumaczenia realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top