//

Tłumaczenia prawne i sądownicze

Uwierzytelnione (przysięgłe) i specjalistyczne

Tłumaczenia prawne w ponad 80 językach świata
99,2% w pełni usatysfakcjonowanych Klientów
Przekłady umów wykonywane przez tłumaczy o wykształceniu prawniczym
Ponad 100 stron dziennie w tłumaczeniach ekspresowych
Tysiące zrealizowanych przekładów zwykłych i uwierzytelnionych

Wśród dokumentów prawnych do tej pory tłumaczonych przez nasze biuro znalazły się m.in.:

  • Umowy
  • Statuty spółek
  • Protokoły
  • Uchwały zarządów spółek
  • Akty urodzenia, małżeństwa, zgonu
  • Upoważnienia
  • Wyroki
  • Zaświadczenia o niekaralności

W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas usług w doborze zespołu profesjonalistów realizujących przekłady prawnicze kierujemy się ich zawodowym i naukowym dorobkiem oraz doświadczeniem w praktycznej realizacji tłumaczeń. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że przedłożone do przekładu dokumenty znajdują się w dobrych rękach.

ZOBACZ WIĘCEJ

Tłumaczenia prawne zajmują szczególne miejsce pośród wszystkich usług językowych. To właśnie dzięki nim możliwa jest efektywna współpraca między kontrahentami, którzy doskonale rozumiejąc swoje wzajemne postulaty, mogą podejmować działania korzystne dla obydwu stron. Osoby realizujące tego typu przekłady – czy to pisemne, czy ustne – muszą wykazać się nie tylko rozległą wiedzą w zakresie prawa, ale także doświadczeniem.

Oferta tłumaczeń prawniczych biura tłumaczeń Alingua obejmuje rzetelne przekłady umów, kontraktów, dokumentów ubezpieczeniowych, statutów spółek, dokumentów urzędowych, ekspertyz, a także dokumentów przeznaczonych dla organów związanych z Unią Europejską. Tłumaczenia prawne są kluczowym elementem współpracy międzynarodowych kontrahentów oraz swobodnego przepływu informacji między światowymi korporacjami. Są niezwykle istotne i wymagają szczególnej precyzji; w tekstach o charakterze prawniczym, gdzie każde słowo może stać się kwestią być albo nie być dla danej firmy, nie ma miejsca na pomyłki. Doskonale o tym wiedząc, powierzamy dokumenty prawnicze wyłącznie doświadczonym profesjonalistom. Nasi tłumacze mają dostęp do najnowocześniejszych narzędzi tłumaczeniowych, jak i rozległych baz danych oraz specjalistycznych słowników. Dzięki temu dbamy o tak istotną warstwę leksykalną tłumaczeń prawniczych – konsekwentnie stosując adekwatną terminologię.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top