Tłumaczenia reklamowe i marketingowe

//

Tłumaczenia marketingowe

COŚ WIĘCEJ, NIŻ TYLKO TŁUMACZENIA

Tłumaczenia marketingowe we wszystkich językach świata
Tysiące zrealizowanych zamówień o tematyce marketingowej
Wycena przesyłana w kwadrans
Niemal 100% zadowolonych Klientów
Redakcja wykonywana wyłącznie przez native speakerów
Dodatkowa usługa składu graficznego

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu:

  • zawartości stron internetowych
  • materiałów reklamowych i promocyjnych
  • katalogów, broszur
  • ulotek reklamowych
  • spotów reklamowych

Teksty marketingowe to maksimum przekazu w kompaktowej formie. Docelowym zadaniem tłumaczenia tego typu materiału reklamowego jest wzrost sprzedaży, pozytywny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, czyli – krótko mówiąc – zagwarantowanie sukcesu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zadaniem przekładu marketingowego jest nie tylko przetłumaczenie poszczególnych słów, ale przede wszystkim jego prawidłowe funkcjonowanie wśród odbiorców znajdujących się w grupie docelowej. Podjęcie się tego rodzaju wyzwania to wielka odpowiedzialność, ale i niezwykła satysfakcja po udanym wprowadzeniu kampanii reklamowej bądź firmy na obcojęzyczny rynek. Tłumaczenie marketingowe to swoisty papierek lakmusowy, dzięki któremu lokalni odbiorcy kampanii przekonują się jak blisko ich przekonań, języka oraz kultury znajduje się producent oferujący im swoje usługi bądź produkty.

Celem każdego tłumaczenia marketingowego jest przybliżenie docelowym odbiorcom idei przedstawianej marki oraz jej przesłania. Równocześnie jednym z priorytetów specjalistów realizujących takie zamówienia jest nadanie materiałom reklamowym lekkości i oryginalności charakteryzujących rejestr językowy i leksykon danej grupy docelowych odbiorców. Każde przygotowywane przez nas tłumaczenie podlega także dodatkowej korekcie pod kątem błędów ortograficznych bądź interpunkcyjnych oraz wszelkich nieścisłości merytorycznych, a nad wszystkim czuwa specjalista z branży marketingowej, który nadaje ostateczny kształt Państwa zamówieniu.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top