//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

ДА, ЗДЕСЬ ГОВОРЯТ ПО РУССКИ!

Nasze zasady działania w skrócie:

Tłumaczenia wykonują wyłącznie doświadczeni profesjonaliści
Proces tłumaczeń i etap sprawdzania przebiegają zgodnie z normami ISO 9001 oraz ISO 17100
Treść dokumentów objęta jest bezwzględną poufnością
Odpowiedzialność zawodowa to priorytet – co poświadcza wykupione ubezpieczenie
Tryb ekspresowy zapewnia tłumaczenie kilkudziesięciu stron na dzień

Co tłumaczymy?

  • Dokumenty urzędowe
  • Teksty specjalistyczne i techniczne
  • Artykuły naukowe
  • Dokumentację medyczną
  • Teksty literackie

Niezależnie od tego, czy są Państwo klientem indywidualnym, czy firmą, która poszukuje dobrego biura tłumaczeń do podjęcia stałej współpracy – w Alingua znajdą Państwo partnera godnego zaufania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

JĘZYK ROSYJSKI W ŚWIECIE

Grupa użytkowników języka rosyjskiego jest naprawdę duża, bowiem jako język urzędowy bądź po prostu drugi z języków używanych powszechnie funkcjonuje w wielu krajach na wschód od Polski, które wchodziły w skład tzw. bloku wschodniego. Mimo że język angielski zajął miejsce rosyjskiego w szkolnictwie, jego popularność pozostaje na wysokim poziomie. Z naszych statystyk wynika, że tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe) z języka rosyjskiego zajmują wiodące pozycje wśród naszych zamówień. Oferta Biura Tłumaczeń Alingua nie ogranicza się do tłumaczeń z języka rosyjskiego na polski – wykonujemy również przekłady z języka obcego na obcy, w tym z rosyjskiego na angielski, z rosyjskiego na niemiecki, francuski, włoski, hiszpański itd.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU ROSYJSKIM

Dla tłumaczeń dokumentacji firmowej bądź prywatnej, która ma zostać przedłożona np. w sądzie, urzędzie czy na komisariacie, wymagane jest uwierzytelnienie. Jeśli potrzebują Państwo tłumaczenia przysięgłego z języka rosyjskiego lub na język rosyjski, chętnie wykonamy je dla Państwa – nasi tłumacze posiadają poświadczone wykształcenie prawnicze i wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług translatorskich z zakresu prawa.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Tłumaczenia medyczne obejmują dokumentację szpitalną, historię chorób, zwolnienia lekarskie itp. bądź teksty prawne i naukowe dotyczące medycyny. By w pełni je zrozumieć oraz móc przedstawić je w szpitalu czy miejscu pracy, potrzebna jest wersja w języku polskim. Za przekłady medyczne w Alingua odpowiadają wyłącznie tłumacze języka rosyjskiego pracujący w branży medycznej swobodnie posługujący się specjalistyczną terminologią w obu językach.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU ROSYJSKIM

Naszą codziennością jest realizacja tłumaczeń artykułów naukowych, dokumentacji i specyfikacji technicznych czy kart charakterystyki produktów, tak z języka rosyjskiego, jak i na język rosyjski. Czuwa nad nimi szereg specjalistów posiadających nie tylko doskonałe umiejętności językowe, ale i wiedzę z zakresu dziedziny, do której należy dany dokument. O zadowoleniu naszych kontrahentów świadczą m.in. bardzo niski współczynnik reklamacji oraz referencje wybranych klientów, które mogą znaleźć Państwo TUTAJ.

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Cena przekładu uwarunkowana jest przez kilka czynników:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każde z Państwa zamówień traktujemy indywidualnie, dlatego na początku zapraszamy do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. W ciągu zaledwie 15 minut (w dniach i godzinach pracy) podamy dokładną cenę tłumaczenia, a także czas realizacji.
Przykładowy CENNIK dostępny jest pod tym linkiem.

JAK DŁUGO BĘDZIE WYKONYWANE TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top