//

W naszej ofercie znajdą Państwo tłumaczenia zwykłe realizowane we wszystkich językach świata. Dzięki współpracy z setkami doświadczonych tłumaczy i weryfikatorów z różnych zakątków globu możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, dążąc do perfekcji i pełnej satysfakcji Klienta.

Po przesłaniu tekstu do Biura Obsługi Klienta otrzymują Państwo jego wycenę, ustalaną na bazie strony rozliczeniowej. W przypadku tłumaczeń zwykłych jest to 1800 znaków ze spacjami. Na cenę oczywiście wpływ mają również inne czynniki, jak język, stopień trudności tekstu, jego specjalizacja, usługi dodatkowe. Warto jednak pamiętać, że liczba znaków na stronie to istotny element determinujący różnicę w cenie tłumaczenia zwykłego i uwierzytelnionego.

Jakość naszych usług gwarantowana jest w każdym przypadku. Jej potwierdzeniem są certyfikaty ISO 9001:2015 oraz ISO 17100, a także satysfakcja tysięcy Klientów, z których wielu współpracuje z nami od lat.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top