//

Mimo że „słowa mają wielką moc”, dobrze wiemy, że działanie bywa warte więcej niż tysiąc słów! Czasami przedstawiona model działania, opis procesów, uzyskane certyfikaty, wdrożone technologie, systemy i zabezpieczenia, stosowne umowy, referencje czy statystyki to wciąż za mało, aby podjąć decyzję z pełnym przekonaniem, że dokonuje się właściwego wyboru. W pełni rozumiemy i doceniamy Państwa ostrożność, zwłaszcza w przypadku dużych, złożonych projektów o niezwykłej dla Państwa wartości. Wiemy z autopsji, że uzasadniona ostrożność i niepodejmowanie pochopnych decyzji jest oznaką profesjonalizmu.
Oczywiste jest dla nas, że decydując się na tak prestiżowy i odpowiedzialny projekt jak np. tłumaczenie strony internetowej, bardzo ważne jest, by powierzyć go w odpowiednie ręce. Wiemy tak samo jak Państwo, że strona internetowa jest wizytówką Państwa firmy odpowiadającą nie tylko za Państwa wizerunek, ale też za wyniki finansowe i wzrost pozycji rynkowej – zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Mając to wszystko na uwadze, by zagwarantować Państwu pewność dobrej decyzji wyboru biura tłumaczeń, proponujemy wykonanie bezpłatnego próbnego tłumaczenia, które wykonane zostanie przez tłumacza rekomendowanego do realizacji Państwa zamówienia.

 

Jedno tłumaczenie próbne to za mało? Wykonamy ich więcej!

W przypadku tłumaczeń marketingowych, literackich, a także skomplikowanych i złożonych projektów wymagających pracy wielu osób, bardzo ważne jest zweryfikowanie stylu językowego danego tłumacza lub całego zespołu.
Chcąc sprostać Państwa indywidualnym oczekiwaniom, możemy również zaoferować wykonanie nie jednej, a kilku wersji próbnego tłumaczenia przez wyselekcjonowanych przez nas tłumaczy, aby mogli Państwo wybrać najbardziej odpowiadający Państwu styl. Po akceptacji jakości przekładu przekażemy Państwa projekt do realizacji tym samym wykonawcom, którzy wykonywali tłumaczenie próbne.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top