Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej

//

W przeciwieństwie do radców prawnych, notariuszy, księgowych czy lekarzy, biura tłumaczeń nie są zobligowane do posiadania polisy ubezpieczeniowej w zakresie odpowiedzialności zawodowej. Jako jeden z nielicznych przedstawicieli naszej branży w Polsce, Biuro Tłumaczeń Alingua z dbałości o swoich Klientów, posiada taką polisę.

Ubezpieczenie chroni Państwa interesy o globalnym zakresie terytorialnym (z wyłączeniem USA i Kanady) o sumarycznej wartości 300 000 PLN przed szkodami wynikłymi w następstwie utraty bądź zaginięcia dokumentów, a także nienależytego wykonania usługi, również przez podwykonawców Alingua.

Gdyby zatem okazało się, że wskutek nienależycie wykonanej usługi, ponieśli Państwo udokumentowane szkody, można dochodzić roszczeń w ramach określonej sumy ubezpieczenia. Trudno wyobrazić sobie bardziej wymierne zabezpieczenie jakości otrzymanych od Alingua przekładów.

polisa-oc
urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top