Dodatkowa weryfikacja drugiego tłumacza zapewnia stuprocentową pewność, że przetłumaczony tekst jest najlepszym możliwym oddaniem oryginału, a specjalistyczne słownictwo przekładu zostało dobrane perfekcyjnie.

Weryfikator, który otrzymuje do sprawdzenia tekst przełożony przez innego tłumacza, ma do dyspozycji dwie wersje językowe – oryginał i przekład. Bazując na wersji oryginalnej, wczytuje się w treść dokumentu, zdanie po zdaniu kontrolując jakość i dokładność przekładu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń konsultuje się z pierwszym tłumaczem, by wyjaśnić wątpliwości i dopracować każdy szczegół docelowego tekstu.

W wypadku weryfikacji kompetencje osoby sprawdzającej nie mogą być mniejsze niż tłumacza dokonującego przekładu, co gwarantuje zachowanie najwyższych standardów jakości. Do danej usługi zawsze przydzielana jest osoba, której kwalifikacje i doświadczenie gwarantują pełen profesjonalizm i zapewnienie, że nawet najbardziej wymagający Klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top