Facebook Alingua

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować, potrzebujesz wyceny swojego dokumentu lub wskazówki na temat tłumaczenia, zapraszamy do kontaktu. W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów i pracowników biuro stacjonarne pozostaje obecnie zamknięte do odwołania – nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich porad i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania mailowo bądź telefonicznie.

osoba kontaktowa

Marta Paszkowska

osoba kontaktowa

Helena Żuradzka

osoba kontaktowa

Agnieszka Dąbek

osoba kontaktowa

Karolina Pasiut

  Bezpłatna wycena
  w 15 minut

  Wypełnij poniższy formularz i wyślij nam tekst do tłumaczenia.

  W 15 minut otrzymasz odpowiedź.

  Imię i nazwisko

  Nazwa firmy

  (pole nieobowiązkowe)

  E-mail

  Podanie numeru telefonu umożliwi nam szybki kontakt dla usprawnienia realizacji zamówienia

  Telefon

  (pole nieobowiązkowe)

  Języki

  Z

  na

  Przeznaczenie
  tłumaczenia


  Termin realizacji

  (pole nieobowiązkowe)

  Załaduj plik

  Obsługujemy pliki o wielu rozszerzeniach (patrz FAQ). Ze względów bezpieczeństwa można wysłać tylko pliki w formatach: txt, doc, docx, xlx, xlxs, ppt, pptx, pdf, rtf, svg, jpg, jpeg, gif, tiff, png, mp4, avi oraz zip. Jeśli chcesz wysłać plik o innym rozszerzeniu, skompresuj go (spakuj do pliku zip).

  Informacje dodatkowe

  (pole nieobowiązkowe)  Administratorem Twoich danych osobowych jest ALINGUA SP. Z O.O. Twoje dane są przetwarzane w celu dokonania wyceny tłumaczenia przesłanych przez Ciebie dokumentów. Dodatkowo jeżeli wyraziłeś na to zgodę, będziemy wysyłać Ci na wskazany adres e-mail materiały ofertowe dotyczące usług Administratora, w tym wypadku Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz przysługujących Ci uprawnień znajdziesz w Polityce prywatności.