fbpx

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Krakowie przy ul. Szlak 10/5

Facebook Alingua

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować, potrzebujesz wyceny swojego dokumentu lub wskazówki na temat tłumaczenia, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich porad i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

osoba kontaktowa

Marta Srebrny

osoba kontaktowa

Agnieszka Dąbek

osoba kontaktowa

Agnieszka Trytek

osoba kontaktowa

Kinga Król

Zapytaj o nasze usługi

Zapytanie o tłumaczenie pisemne

Jeśli interesuje Cię wycena tłumaczenia pisemnego, kliknij poniższy przycisk i wypełnij formularz.

Wycena tłumaczenia pisemnego

  Tłumaczenia ustne i inne usługi

  Potrzebujesz tłumaczenia ustnego lub interesują Cię inne usługi? Wypełnij poniższy formularz.

  Podanie numeru telefonu umożliwi nam szybki kontakt dla usprawnienia realizacji zamówienia.

  Obsługujemy pliki o wielu rozszerzeniach (patrz FAQ). Ze względów bezpieczeństwa można wysłać tylko pliki w formatach: txt, doc, docx, xlx, xlsx, ppt, pptx, pdf, rtf, svg, jpg, jpeg, gif, tiff, png, mp4, avi oraz zip. Jeśli chcesz wysłać plik o innym rozszerzeniu, skompresuj go (spakuj do pliku zip) lub skontaktuj się z nami mailowo (biuro@alingua.pl) bądź telefonicznie (+48 12 357 52 25).

  Administratorem Twoich danych osobowych jest ALINGUA SP. Z O.O. Twoje dane są przetwarzane w celu dokonania wyceny tłumaczenia przesłanych przez Ciebie dokumentów. Dodatkowo jeżeli wyraziłeś na to zgodę, będziemy wysyłać Ci na wskazany adres e-mail materiały ofertowe dotyczące usług Administratora, w tym wypadku Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz przysługujących Ci uprawnień znajdziesz w Polityce prywatności.

  * pola obowiązkowe

  Zarządzaj plikami cookie