fbpx

+48 692 892 592

Facebook Alingua

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Jeśli chcesz dowiedzieć się, co możemy Ci zaoferować, potrzebujesz wyceny swojego dokumentu lub wskazówki na temat tłumaczenia, zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci chętnie udzielą wszelkich porad i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

osoba kontaktowa

Marta Paszkowska

osoba kontaktowa

Agnieszka Dąbek

osoba kontaktowa

Agnieszka Gutowska

  Bezpłatna wycena
  w 15 minut

  Wypełnij poniższy formularz i wyślij nam tekst do tłumaczenia.

  W 15 minut otrzymasz odpowiedź.

  Imię i nazwisko

  Nazwa firmy

  (pole nieobowiązkowe)

  E-mail

  Podanie numeru telefonu umożliwi nam szybki kontakt dla usprawnienia realizacji zamówienia

  Telefon

  (pole nieobowiązkowe)

  Języki

  Z

  na

  Przeznaczenie
  tłumaczenia


  Termin realizacji

  (pole nieobowiązkowe)

  Załaduj plik

  Obsługujemy pliki o wielu rozszerzeniach (patrz FAQ). Ze względów bezpieczeństwa można wysłać tylko pliki w formatach: txt, doc, docx, xlx, xlxs, ppt, pptx, pdf, rtf, svg, jpg, jpeg, gif, tiff, png, mp4, avi oraz zip. Jeśli chcesz wysłać plik o innym rozszerzeniu, skompresuj go (spakuj do pliku zip).

  Informacje dodatkowe

  Skąd o nas wiesz?  Administratorem Twoich danych osobowych jest ALINGUA SP. Z O.O. Twoje dane są przetwarzane w celu dokonania wyceny tłumaczenia przesłanych przez Ciebie dokumentów. Dodatkowo jeżeli wyraziłeś na to zgodę, będziemy wysyłać Ci na wskazany adres e-mail materiały ofertowe dotyczące usług Administratora, w tym wypadku Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz przysługujących Ci uprawnień znajdziesz w Polityce prywatności.