Tłumaczenia stron internetowych

//

TŁUMACZENIA STRON WWW

TWOJA WIZYTÓWKA W ŚWIECIE BIZNESU

Tłumaczenie stron internetowych w kilkudziesięciu językach
Dostosowanie stron www do potrzeb Klientów z całego świata
Współpraca z native speakerami docelowego języka
Dbałość o styl i hasła promujące Państwa firmę

Oferujemy takie usługi, jak:

  • Tłumaczenie stron www z różnych specjalistycznych dziedzin
  • Dostosowywanie tłumaczenia do lokalnego rynku
  • Tłumaczenie z uwzględnieniem pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce
  • Tłumaczenie treści zawartych na elementach graficznych

Oferta Biura Tłumaczeń Alingua obejmuje tłumaczenia stron internetowych wykonywane przez native speakerów, nastawione na dostosowywanie treści do wymogów lokalnych rynków. Wiemy, że witryny internetowe muszą przyciągać uwagę Klientów, by mogli Państwo dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

ZOBACZ WIĘCEJ

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do Klienta i zdobycie jego zaufania, a to właśnie strona www stanowi Państwa wizytówkę w kontakcie z kontrahentami. Tłumaczenie stron internetowych wykonywane w naszym biurze zapewnia pełne odwzorowanie specjalistycznych treści oraz dostosowanie języka, które pomogą stworzyć stronę www odpowiadającą potrzebom Państwa i Państwa Klientów.

Podczas tłumaczeń stron internetowych nasi tłumacze dostosowują tekst do wymogów lokalnych rynków. Native speakerzy czuwają na doborem odpowiedniego stylu, który zapewni, że docelowa treść będzie brzmiała całkowicie naturalnie dla przyszłego kontrahenta z zagranicy. Istotne są także umiejętny dobór haseł, które zwrócą uwagę potencjalnych Klientów, oraz uwzględnienie słów korzystnych dla osoby poszukującej specjalistycznej treści w Internecie, dzięki czemu Państwa strona www pojawi się na wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Profesjonalizm i dbanie o szczegóły w procesie tłumaczenia z pewnością skłonią osoby przeglądające Państwa stronę internetową do bliższego zainteresowania się Państwa ofertą.

Tłumaczenia stron www – zobacz cennik

Ceny tłumaczeń stron internetowych zależne są przede wszystkim od stopnia rozbudowania witryny, jej specjalizacji oraz obszerności tłumaczonych treści. Zachęcamy do skontaktowania się mailowo bądź telefonicznie z naszym Biurem Obsługi Klienta, a otrzymają Państwo wszelkie niezbędne informacje na temat cennika i terminu tłumaczenia Państwa strony internetowej.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top