fbpx

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Krakowie przy ul. Szlak 10/5

Facebook Alingua

Stała współpraca

Trwałe i silne relacje między kontrahentami to aspekt, którego wartości nie sposób przecenić we współczesnym biznesie. Biuro tłumaczeń Alingua od lat stawia sobie za cel budowanie takich więzi – szczególnie zatem cenimy sobie to, że 80% naszych Zleceniodawców to stali Klienci. Wśród nich są również tacy, których obsługujemy od samego początku istnienia biura, czyli już od 10 lat.

W relacjach biznesowych pamiętamy przede wszystkim, że najważniejszy jest drugi człowiek. Wiemy, że aby zdobyć jego zaufanie, nie wystarczą wielkie słowa i zapewnienia, że współpraca będzie przebiegać bezproblemowo. U podstaw budowania relacji opartych na zaufaniu leżą rzetelność, niezawodność, terminowość i otwartość na potrzeby Klienta, dlatego tym bardziej cieszymy się, że 99,7% realizowanych przez nas zamówień spotyka się z Państwa pełną satysfakcją.

 

Oferta dla firm

Podjęcie stałej współpracy proponujemy wszystkim, których działalność wymaga regularnej realizacji przekładów czy opracowywania tekstu – zwłaszcza jeśli zlecenia dotyczą wielu kombinacji językowych. Kompleksowa obsługa będzie dla Państwa ogromnym ułatwieniem, kiedy pojawi się konieczność tłumaczenia dużej liczby podobnych tekstów na różne języki czy cyklicznej aktualizacji ofert handlowych, katalogów produktowych, umów i kontraktów.

Co zyskujesz?

 • Spójność terminologii

  Dzięki stałemu zespołowi tłumaczy oraz zastosowaniu pamięci tłumaczeniowych teksty są zawsze spójne, a terminologia jest stosowana konsekwentnie.

 • Korzystne warunki finansowe

  Stali Klienci otrzymują zbiorczą fakturę z dłuższym terminem płatności wystawianą na koniec miesiąca, a także niższe stawki i rabaty.

 • Tłumaczenia ekspresowe

  Zamówieniom tłumaczeń ekspresowych naszych stałych Klientów nadajemy najwyższy priorytet i realizujemy je w pierwszej kolejności.

Jedna umowa – stałe korzyści

Każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich Państwa potrzeb i preferencji. Warunki współpracy ustalamy na samym początku – proponujemy naszym Klientom stałe stawki, odpowiadające im sposoby rozliczenia oraz dogodne kanały komunikacji. Alingua oferuje swoim stałym Klientom preferencyjne ceny oraz rabaty, których wysokość uzależniona jest od liczby stron zleconych do tłumaczenia w skali miesiąca. Długofalowa współpraca zapewnia także możliwość wystawienia jednej zbiorczej faktury na koniec miesiąca, z dłuższym terminem płatności.

 

Stali Klienci mogą również liczyć na priorytetowe traktowanie w przypadku, gdy będą potrzebowali tłumaczenia ekspresowego – gwarantujemy, że Państwa przekłady będą realizowane w pierwszej kolejności.

Tłumaczenia skrojone na miarę

Każdemu Klientowi przypisywany jest indywidualny opiekun, który koordynuje prace zespołu Alingua i służy wsparciem w każdej sytuacji. Aby współpraca przebiegała płynnie i efektywnie, Państwa zlecenia są realizowane przez stałe grono tłumaczy – gwarantuje to niezmienny, wysoki poziom przekładów i pełną spójność stylistyczną poszczególnych realizacji. Ponadto dzięki zastosowaniu pamięci tłumaczeniowych i narzędzi CAT raz wprowadzone sformułowania specjalistyczne są zawsze tłumaczone w ten sam sposób.

 

Jeśli chcą Państwo uzyskać wyczerpujące informacje na temat długofalowej współpracy z biurem tłumaczeń Alingua, prosimy o wypełnienie formularza poniżej – nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, aby przedstawić szczegóły oferty.

Opowiedz nam o swojej firmie

Lata wsłuchiwania się w potrzeby polskich i zagranicznych partnerów biznesowych pozwoliły nam wypracować gotowe modele współpracy, które oferujemy naszym nowym Klientom. Wiedząc, czym zajmuje się Państwa firma i znając specyfikę interesujących Państwa tekstów, będziemy mogli zaproponować pewne, sprawdzone rozwiązania. Gwarantujemy, że będą one najtrafniej dopasowane do Państwa branży i najbardziej wymagających projektów.

  Branża

  Czym się zajmujesz?

  Wiedząc, jaki jest obszar Twojego działania, będziemy mogli zaproponować rozwiązania sprawdzone w tej dziedzinie

  Zasięg działalności

  Na jakich rynkach działa Twoja firma?

  Informacja o zasięgu Twojej działalności pozwoli nam uwzględnić w ofercie potrzebne Ci języki

  Rok założenia

  Jak długo istnieje Twoja firma?

  Start-up ma inne potrzeby niż przedsiębiorstwo o wieloletnim stażu – wiedząc, z kim mamy do czynienia, doradzimy Ci rozwiązania, które sprawdzą się najlepiej

  Współpraca z innymi biurami tłumaczeń

  Czy firma współpracuje/współpracowała z innymi biurami tłumaczeń/tłumaczami?

  Jeśli masz już wypracowany konkretny model współpracy, chętnie uwzględnimy go w naszej ofercie

  Potrzeby tłumaczeniowe

  Co najczęściej tłumaczy Twoja firma?

  Wiedząc, jakie teksty tłumaczysz, przygotujemy bardziej korzystną i adekwatną propozycję współpracy

  Oczekiwania

  Na czym najbardziej zależy Ci we współpracy?

  Znając Twoje oczekiwania, lepiej zadbamy o to, by je spełnić

  Kontakty biznesowe

  Na jakich kontaktach biznesowych zależy Twojej firmie?

  Chętnie zapewnimy Ci kontakt do sprawdzonych partnerów biznesowych lub polecimy im Twoją firmę

  Imię i nazwisko

  Nazwa firmy

  E-mail

  Telefon

  Zarządzaj plikami cookie