Tłumaczenia informatyczne

//

Tłumaczenia informatyczne

Kody bez tajemnic

Tłumaczenia informatyczne w kilkudziesięciu językach świata
Technologie zapewniające spójność terminologiczną
Do 120 stron dziennie tłumaczonych w trybie ekspresowym
Wycena zamówienia w ciągu 15 minut
Projekty realizowane tylko przez doświadczonych tłumaczy-specjalistów
Proces tłumaczeniowy zawsze zgodny z normą ISO 9001

Nasze projekty dla branży informatycznej obejmowały m.in.:

  • Tłumaczenia systemów ERP/CRM
  • Tłumaczenia aplikacji i oprogramowania
  • Tłumaczenia multimediów
  • Tłumaczenia pomocy online
  • Tłumaczenia platform e-learningowch

Początek XXI wieku naznaczony jest dynamicznym rozwojem technologii informatycznych. Wykorzystanie nowatorskich rozwiązań w przemyśle produkcyjnym doprowadziło m.in. do znacznego zwiększenia wydajności technologii; warto także uwzględnić wpływ nowoczesnej technologii na codzienność – od biznesu i edukacji, aż po rekreację i odpoczynek. Faks, telefony komórkowe czy Internet pozwalają na zniesienie granic geograficznych oraz efektywny przepływ informacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapewniamy profesjonalne usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne w następujących dziedzinach: technologie internetowe, telekomunikacja, oprogramowanie, grafika, e-biznes, networking, zarządzanie systemami itp. Współpracujący z nami zespół wysoce wykwalifikowanych specjalistów tworzą menadżerowie projektu, profesjonalni tłumacze, edytorzy i programiści posiadający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie technologii informacyjnej lub którzy przeszli stosowne szkolenia w zakresie tłumaczeń z branży IT.

Po przetłumaczeniu wszystkie dokumenty są przekazywane wyspecjalizowanym korektorom i osobom odpowiedzialnym za ich edycję, które dokładnie porównują materiał źródłowy oraz gotowe tłumaczenie informatyczne. Bez względu na objętość i poziom skomplikowania Państwa zamówienia, możemy zaoferować atrakcyjne ceny oraz profesjonalne usługi na najwyższym poziomie.
Realizując dotychczasowe projekty związane z tłumaczeniami informatycznymi, nasi tłumacze, specjaliści ds. lokalizacji, menadżerowie projektu oraz korektorzy opracowali efektywną, wieloetapową metodę współpracy gwarantującą terminową realizację projektu oraz rzetelną kontrolę jakości.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top