fbpx

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasze biuro w Krakowie przy ul. Szlak 10/5

Facebook Alingua

Tłumaczenia ekspresowe

Mądry przedsiębiorca wie, że aby odnieść sukces, nie wystarczy nadążać za rynkiem; trzeba zawsze być dwa kroki przed konkurencją. Jeśli potrzebują Państwo dokumentów w obcym języku niemal natychmiast, proponujemy realizację tłumaczenia ekspresowego online w dogodnym dla Państwa – czyli jak najkrótszym – terminie. Zawsze dopasowujemy się do narzuconych przez naszych Klientów ram czasowych, dbając przy tym, aby krótki czas realizacji zlecenia szedł w parze z zachowaniem najwyższej jakości przekładu.

 

Oferujemy zarówno tłumaczenia ekspresowe na terenie Krakowa – na zlecenie lokalnych firm – jak i przekłady online dla Klientów z całej Polski i świata. W każdym tygodniu pracy realizujemy co najmniej kilka zleceń w trybie ekspresowym – zarówno krótkich dokumentów, które oddajemy jeszcze tego samego dnia, jak i dłuższych, w ramach których nasz zespół przekłada nawet 100 stron każdego dnia. W trybie ekspresowym najczęściej tłumaczone są różnego rodzaju umowy, dokumenty przetargowe, raporty finansowe. Dodatkowy plus dla naszych Klientów stanowi fakt, że tłumaczenie wykonujemy dla nich od razu we wszystkich językach, których potrzebują. Możliwe jest również zamówienie tłumaczenia przysięgłego w trybie ekspresowym – w takim wypadku do pracy są angażowani tłumacze o stosownych uprawnieniach, a finalny przekład stanowi dokument o pełnej mocy prawnej.

Co zyskujesz?

  • Tłumaczenia nawet do 100 stron dziennie
  • Opieka koordynatora czuwającego nad pracą tłumaczy i spójnością finalnego tekstu
  • Tłumaczenia wykonywane w 85 językach – wszystkie potrzebne kombinacje językowe w jednym miejscu
  • Tłumaczenia objęte polisą odpowiedzialności zawodowej i umową o poufności
  • Tłumaczenia wykonywane przez tłumaczy specjalizujących się w danej dziedzinie

Ile trwa?

Potrzebę wykonania tłumaczenia ekspresowego najlepiej zgłosić nam online, jednocześnie przesyłając dokumenty podlegające przekładowi. Dzięki temu już w 15 minut otrzymają Państwo odpowiedź zwrotną ze wszystkimi szczegółami zamówienia. Tłumaczenia ekspresowe tekstów nie dłuższych niż 20 stron rozliczeniowych najczęściej realizowane są tego samego lub następnego dnia, zależnie od godziny wpłynięcia zgłoszenia. Jeśli tekst źródłowy ma kilkadziesiąt stron, przekład może być gotowy już następnego dnia. Odpowiedni podział zadań i równoległa praca kilku tłumaczy (jeśli jest taka potrzeba – również tłumaczy przysięgłych) umożliwiają wykonanie dla Państwa tłumaczenia nawet kilkuset stron tekstu w kilka dni.

Ile kosztuje?

Krótki czas realizacji zlecenia przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczenia sprawia, że cena usługi jest wyższa niż w przypadku typowych zamówień – zazwyczaj jest to nie mniej niż 150% standardowej ceny przekładu pisemnego.

Wycena w 15 minut

Wypełnij krótki formularz, a w 15 minut wyślemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Filary zaufania

ISO 9001

Wdrożona norma ISO 9001 oznacza, że zamówienia w Alingua realizowane są zgodnie z procedurami zapewniającymi niezmienną, wysoką jakość tłumaczeń.

ISO 17100

W zamówieniach realizowanych zgodnie ze standardem ISO 17100 tłumaczenie poddawane jest dwustopniowej weryfikacji osób o wymaganych przez normę kompetencjach.

ISO 27001

System zarządzania bezpieczeństwem informacji w Alingua jest zgodny z normą ISO 27001, a wszystkie umowy z tłumaczami zawierają klauzulę o poufności.

Próbne tłumaczenia

Przed realizacją większego projektu mogą otrzymać Państwo próbkę tłumaczenia wykonaną przez kilku tłumaczy i wybrać najbardziej odpowiadający Państwu styl.

Wskaźnik jakości

Wewnętrzne statystyki z ostatnich dwóch lat wskazują na poziom satysfakcji naszych Klientów wynoszący 99,7%.

Ubezpieczenie OC

Państwa tłumaczenia wykonane w naszym biurze chronione są polisą zabezpieczającą Państwa do wysokości 300 000 zł.

Członkostwa

Nasze biuro tłumaczeń zrzeszone jest w branżowych organizacjach dbających o najwyższą jakość tłumaczeń w świecie zmieniających się technologii i potrzeb.

Fundacja

1% wartości realizowanych projektów przeznaczany jest na działalność Fundacji Alingua Pomocne Słowo. Każde Państwa zamówienie to wsparcie dla potrzebujących.

Dowiedz się więcej
Zarządzaj plikami cookie