//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z JĘZYKA WŁOSKIEGO I NA JĘZYK WŁOSKI

TRADUZIONI PROFESSIONALI

Co należy wiedzieć o działaniach Alingua?

Tłumaczenia wykonują wyłącznie sprawdzeni i doświadczeni specjaliści
Wycenę otrzymują Państwo w 15 minut
Usługi realizowane są zgodnie ze standardami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100
Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej gwarantujące bezpieczeństwo zamówienia
Wykonujemy tłumaczenia ponad 100 stron w trybie ekspresowym

Jakie teksty tłumaczymy?

  • Dokumenty urzędowe
  • Teksty techniczne
  • Teksty marketingowe
  • Literaturę piękną
  • Artykuły naukowe
  • Treści stron internetowych

KILKA SŁÓW O JĘZYKU WŁOSKIM

Jak w przypadku każdego z języków zaliczanych do grupy języków romańskich, znajomość łaciny, francuskiego bądź hiszpańskiego znacząco ułatwia naukę włoskiego. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z językiem włoskim mogą początkowo poczuć się nieco zniechęcone dużą ilością końcówek oraz dominacją materiału, który wymaga po prostu nauki na pamięć. Przewagę natomiast mają uczniowie interesujący się muzyką lub filmem; jak nietrudno się domyślić, to jedne z ulubionych i najszerzej poruszanych tematów, dzięki czemu nawet nieświadomie melomani przyswajają mnóstwo słówek. Słowianie wyprzedzają uczniów z innych krajów o krok w zakresie fonetyki, ale zwykle muszą włożyć więcej wysiłku w opanowanie zasad gramatycznych. Te z kolei uprzykrzają życie nawet osobom, które swobodnie porozumiewają się włoskim na zaawansowanym poziomie.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU WŁOSKIM

Kontrakty biznesowe i wyjazdy turystyczne do Włoch to w dzisiejszych czasach rzecz powszechna; często konieczne są także kontakty formalne wymagające języka urzędowego i specjalnych pism. Wszelkie dokumenty, przy których niezbędne jest poświadczenie wiarygodności tłumaczenia, warto powierzyć Alingua – mamy solidne doświadczenie w tłumaczeniu pism urzędowych. Nasi specjaliści wykonają je dla Państwa z największą uwagą i starannością.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA WŁOSKIEGO

Nomenklatura medyczna nawet w języku polskim może sprawiać ogromne problemy osobom z nią nieobeznanym. Jeśli więc mamy do czynienia z obcym językiem, takim jak język włoski, dokumentacja może stać się całkowicie niezrozumiała. W celu jak najwierniejszego przetłumaczenia języka medycznego warto udać się po pomoc do specjalistów od tłumaczeń medycznych. Takich znajdą Państwo w Alingua.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU WŁOSKIM

Włoski to piękny język, zazwyczaj bardzo dobrze kojarzący się zagranicznym odbiorcom – z pyszną kuchnią, bogatą kulturą i historią. Jednak samo zamiłowanie do Italii i jej dobrodziejstw nie zapewni nam znajomości słownictwa specjalistycznego – jeśli mamy do czynienia z artykułami naukowymi, specyfikacją techniczną bądź dokumentami w języku włoskim, warto powierzyć je profesjonalistom i mieć pewność, że wszystko zostanie przetłumaczone z największą pieczołowitością.

Język Włoski

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Cena przekładu uwarunkowana jest przez kilka czynników:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każde z Państwa zamówień traktujemy indywidualnie, dlatego na początku zapraszamy do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. W ciągu zaledwie 15 minut (w dniach i godzinach pracy) podamy dokładną cenę tłumaczenia, a także czas realizacji.
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowym  CENNIKIEM.

JAK DŁUGO BĘDZIE WYKONYWANE TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top