//

TRADUCCIONES PROFESIONALES

TŁUMACZENIA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO Z ALINGUA

Tak działamy:

Powierzamy nasze tłumaczenia wyłącznie doświadczonym profesjonalistom
Przestrzegamy norm ISO 9001 oraz ISO 17100 w procesach tłumaczenia i korekty
Zapewniamy bezwzględną poufność powierzonych nam tekstów
Ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej jest podstawą w naszej pracy
W trybie ekspresowym jesteśmy w stanie przetłumaczyć nawet kilkadziesiąt stron dziennie

Zajmujemy się tłumaczeniem:

  • Dokumenty urzędowe
  • Dokumentów z zakresu medycyny i służby zdrowia
  • Literatury pięknej
  • Specyfikacji technicznej i innych dokumentów specjalistycznych

W celu podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Biurem Obsługi Klienta. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie – w ciągu zaledwie kwadransa wycenimy Państwa dokumenty i zaproponujemy korzystne warunki współpracy dopasowane do Państwa wymagań.

JĘZYK HISZPAŃSKI: TŁUMACZENIA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Oferta naszego biura tłumaczeń w Krakowie to hiszpańsko-polskie tłumaczenia ustne i pisemne. Mogą Państwo wybrać albo przekład zwykły, albo uwierzytelniony (przysięgły) – zależnie od potrzeby oraz charakteru przeznaczonych do tłumaczenia z hiszpańskiego lub na hiszpański dokumentów. Dbając o dobro naszego Klienta, dotrzymujemy wszystkich starań, by dokonywane przez nasz zespół tłumaczenia z hiszpańskiego i na hiszpański były wykonane szybko i profesjonalnie. Możemy je zagwarantować dzięki współpracy z tłumaczami o specjalistycznym wykształceniu, posiadającymi dodatkową wiedzę z zakresu dziedzin, którymi się zajmują.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU HISZPAŃSKI

Tłumaczenia przysięgłe to specyficzny rodzaj tłumaczeń, wymagają bowiem poświadczenia wiarygodności przez osobę do tego uprawnioną. Nawet jeśli znają Państwo język – a w przypadku języka hiszpańskiego to dość powszechne – niestety w urzędzie lub na komisariacie nie można przedłożyć własnego przekładu. Tłumaczenie uwierzytelnione wykonane przez jednego z naszych specjalistów zdecydowanie spełni wymogi urzędowe.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Jeżeli odbywali Państwo leczenie w Hiszpanii lub innym kraju hiszpańskojęzycznym bądź potrzebują Państwo tłumaczenia pism związanych z nieszczęśliwym wypadkiem, odpowiednia dokumentacja medyczna powinna zostać przetłumaczona na język polski przed wykorzystaniem jej w naszym kraju. Zdecydowanie ułatwi to sprawę także osobie zainteresowanej. Nawet jeśli znamy hiszpański, niektóre terminy mogą być zrozumiałe tylko dla profesjonalistów. Takie osoby znajdą Państwo w Alingua.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU HISZPAŃSKIM

Wśród tłumaczeń technicznych naukowych i dokumentacyjnych wyróżnimy m.in. przekłady artykułów naukowych, specyfikacji technicznej urządzeń i instrukcji obsługi oraz wszelkie dokumenty, które nie wymagają uwierzytelnienia do przedłożenia w urzędzie czy na policji. Tłumaczenia z hiszpańskiego ze względu na duży zasięg terytorialny tego języka stanowią tu znaczącą grupę. Oznacza to, że nasi tłumacze mają spore doświadczenie w ich wykonywaniu. W razie jakichkolwiek pytań – zapraszamy do kontaktu.

Język Hiszpański

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Oto czynniki, od których zależy cena ostateczna przekładu:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Zapraszamy do przesłania tekstu w celu indywidualnej wyceny. W ciągu zaledwie 15 minut (w dniach i godzinach pracy) wyślemy dokładną cenę tłumaczenia, a także czas jego realizacji.
Z przykładowym cennikiem mogą zapoznać się Państwo TUTAJ.

JAK DŁUGO BĘDZIE WYKONYWANE TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top