//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK NIEMIECKI I Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

PROFESSIONELLE ÜBERSETZUNGEN

Jak działamy:

Tłumaczeniami zajmują się tylko doświadczeni tłumacze
W procesie tłumaczenia z największą pieczołowitością dbamy o przestrzeganie norm ISO 9001 oraz ISO 17100
Mogą mieć Państwo pewność, że zachowamy poufność dokumentów – naszych tłumaczy obowiązuje tajemnica zawodowa
Posiadamy wykupione poświadczenie odpowiedzialności zawodowej
W ofercie mamy również tryb ekspresowy – tłumaczymy nawet kilkadziesiąt stron dziennie

Co tłumaczymy?

  • Dokumenty medyczne i teksty naukowe
  • Instrukcje i teksty techniczne różnych specjalizacji
  • Beletrystykę
  • Dokumentację z urzędów

Biuro Tłumaczeń Alingua to wieloletnie doświadczenie i usługi najlepszej jakości. Współpracują z nami setki tłumaczy z całego świata, w tym specjaliści z zakresu różnych dziedzin nauki, prawa, medycyny, a także native speakerzy języka niemieckiego. Zapraszamy do współpracy!

Naszymi priorytetami są profesjonalizm, rzetelność i szybkość realizacji zamówienia przy zachowaniu najwyższej jakości tłumaczenia. Zawsze gdy będą Państwo potrzebować profesjonalnych tłumaczeń z języka niemieckiego, nasze biuro tłumaczeń zrobi wszystko, by spełnić wszystkie Państwa wymagania. Przekazując specjalistyczne teksty przesłane przez naszych Klientów – dotyczące dziedziny medycyny, prawa, techniki, finansów czy nauk ścisłych – jedynie tłumaczom z adekwatnym wykształceniem, możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość tłumaczeń niemieckich – zwykłych oraz uwierzytelnionych.

ZOBACZ WIĘCEJ

KILKA SŁÓW O JĘZYKU NIEMIECKIM

Wszyscy znamy niemiecki dzięki jego niesłabnącej popularności w Polsce. To język najczęściej oferowany przez szkoły w ramach nauczania języków obcych, a także jeden z najczęściej wymaganych podczas wyjazdów za granicę, szczególnie tę zachodnią. Największa grupa osób uczących się języka niemieckiego to Polacy, liczba zainteresowanych sięga kilku milionów. Warto jednak pamiętać o tym, że w rzeczywistości nie jest to jeden wyodrębniony język, ale grupa kilku języków zachodniogermańskich, ogólnie określanych mianem języków niemieckich. Wpłynęły on również znacząco na kształtowanie się innych języków, takich jak język jidysz czy języki bałtyckie.

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU NIEMIECKIM

Język niemiecki stanowi często język kontaktów oficjalnych, prawnych i handlowych, co nie powinno dziwić, skoro posługują się nim nasi zachodni sąsiedzi. Aby ułatwić przepływ informacji również na poziomie formalnym, oferujemy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo wszelkich powierzonych nam danych.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dokumentacja medyczna to treść o ogromnej wadze, od której nieraz zależy ludzkie życie. Aby była prawidłowo zrozumiana, domaga się szczegółowego i dokładnego tłumaczenia. W Alingua oferujemy tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki najwyższej jakości, gdyż powierzamy je nie tylko świetnym filologom, ale przede wszystkim osobom na co dzień posługującym się słownictwem medycznym.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU NIEMIECKIM

Język dokumentów, tekstów technicznych czy rozpraw naukowych znacznie różni się od codziennego. Wymaga zatem większej uwagi, doświadczenia, a także wiedzy specjalistycznej. Warto powierzyć nam tłumaczenia techniczne, naukowe oraz przekład dokumentów na język niemiecki i z języka niemieckiego, by mieć pewność, że zostaną wykonane sprawnie, profesjonalnie i z dołożeniem wszelkich starań o jakość i poufność danych.

Język Niemiecki

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Na koszt przekładu będzie mieć wpływ kilka aspektów:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Do każdego tekstu podchodzimy indywidualnie, dlatego zapraszamy do przesłania go do niezobowiązującej wyceny. Odpowiedź otrzymają Państwo w ciągu kwadransa (w dniach i godzinach pracy) wraz z ceną usługi i dokładnym czasem realizacji.
Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

ILE TRWA PRZEKŁAD?

Tłumaczenia realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top