//

TŁUMACZENIA NA ANGIELSKI?

ZAPRASZAMY DO BIURA TŁUMACZEŃ ALINGUA!

Jak funkcjonujemy:

Powierzamy przekłady najlepszym, doświadczonym tłumaczom
Normy ISO 9001 oraz ISO 17100 przestrzegane w procesie tłumaczeń to element obowiązkowy
Treść dokumentów objęta jest bezwzględną poufnością
Odpowiedzialność zawodowa to priorytet – co poświadcza wykupione ubezpieczenie
Tryb ekspresowy zapewnia tłumaczenie kilkudziesięciu stron na dzień

Co tłumaczymy?

  • Teksty literackie
  • Oficjalne dokumenty urzędowe
  • Teksty specjalistyczne i techniczne
  • Dokumentację medyczną
  • Treść stron internetowych

Niezależnie od tego, czy są Państwo klientem indywidualnym, czy firmą, która poszukuje dobrego biura tłumaczeń do podjęcia stałej współpracy – w Alingua znajdą Państwo partnera godnego zaufania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

JĘZYK ANGIELSKI W PIGUŁCE

Powszechnie uważa się, że językiem angielskim posługuje się w stopniu biegłym znacząca większość populacji świata. Niemniej jednak nie wyklucza to możliwości pojawienia się barier językowych. W sytuacji, gdy potrzebują Państwo profesjonalnych tłumaczeń na język angielski lub z języka angielskiego, mogą Państwo liczyć na pomoc naszego biura.
Dzięki współpracy z grupą tłumaczy o poświadczonym wykształceniu i doświadczeniu możemy zagwarantować wysoką jakość tłumaczenia i zapewnić Państwa, że teksty medyczne i prawnicze zachowają swoją specjalistyczną terminologię, a teksty reklamowe będą brzmiały równie doskonale po przetłumaczeniu ich na angielski lub z angielskiego. Nie bez znaczenia jest także wiedza o tym, że tak jak język ten wyewoluował dzięki połączeniu wielu rozmaitych dialektów (znanych teraz pod wspólną nazwą języka staronordyjskiego), tak obecnie istnieje wiele odmian języka angielskiego. Fakt ten musi być uwzględniany przez tłumaczy, którzy z najwyższą starannością zadbają o spójny, profesjonalny przekład z angielskiego lub na język angielski.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU ANGIELSKIM

Wiemy, jak ważna jest wiarygodność. Tłumacze dobierani przez Alingua mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem i profesjonalizmem w przekładzie, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów. Język angielski to najbardziej rozpowszechniony język współczesnego świata, warto więc postawić na dobry przekład i zarazem mieć pewność, że przekazane nam treści są w pełni bezpieczne.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Nomenklatura medyczna to dla naszych tłumaczy nie problem, a wyzwanie. W Alingua tłumaczenia medyczne z języka angielskiego traktowane są z największą pieczołowitością. Wiemy, jak ważne jest zdrowie ludzkie, i dbamy o to, by w przekładzie nie umknęły żadne niuanse. Tłumaczenia z zakresu medycyny i farmacji powierzane są jedynie specjalistom o poświadczonym wykształceniu lekarskim.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM

Wiemy, jak duże trudności może sprawić tłumaczenie techniczne, naukowe lub tłumaczenie dokumentów, nawet jeśli dotyczy tak rozpowszechnionego języka jak angielski. Opanowanie języka specjalistycznego wymaga lat doświadczenia i obcowania z dokumentacją techniczną, handlową bądź artykułami naukowymi. Dlatego przekłady w tym zakresie najlepiej powierzyć naszym tłumaczom, dla których język tego rodzaju pism to sprawa codzienna.

Język Angielski

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Ostateczna cena przekładu zależna jest od kilku czynników:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każde z Państwa zamówień traktujemy indywidualnie, dlatego na początku zapraszamy do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. W ciągu zaledwie 15 minut (w dniach i godzinach pracy) podamy dokładną cenę tłumaczenia, a także czas realizacji.
Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

JAK DŁUGO TRWA TŁUMACZENIE?

Przekłady wykonujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top