//

PROFESIONALŪS VERTIMAI

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK LITEWSKI I Z JĘZYKA LITEWSKIEGO

Choć język litewski nie należy do grupy najpopularniejszych języków świata, wciąż zachodzi potrzeba wykonywania związanych z nim tłumaczeń. Jeśli poszukują Państwo biura tłumaczeń, które podejmie się przekładu z języka litewskiego lub na język litewski – możemy zaoferować Państwu naszą pomoc. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeniowe dotyczące zarówno przekładów pisemnych, jak i ustnych. Gwarantowane usługi językowe obejmują tłumaczenia zwykłe oraz uwierzytelnione.

Litewski – czy coś go łączy z jakimkolwiek innym językiem?

Językiem litewskim porozumiewa się około 4 milionów osób, mieszkających na terenie nie tylko Litwy, ale również Białorusi, Polski (gdzie jest on nawet językiem urzędowym/pomocniczym w jednej z gmin), Łotwy czy Stanów Zjednoczonych. Choć jest zaliczany do grupy języków bałtyckich razem z łotewskim, nie są one wzajemnie zrozumiałe; znaczące różnice można zaobserwować już na poziomie warstwy leksykalnej. Ze względu na łatwość porozumiewania się na terytorium Litwy przy pomocy języka rosyjskiego niewiele osób próbuje się go nauczyć od podstaw. Litwa stała się ostatnio popularnym celem przedsiębiorców, również dzięki członkostwu w Unii Europejskiej; od efektywnej komunikacji z partnerami biznesowymi na Litwie może zależeć przyszły sukces Państwa przedsiębiorstwa, a w takiej sytuacji pomoc rzetelnego biura tłumaczeń jest niezastąpiona.

Podejmując wyzwanie – poszukiwania rzetelnego tłumacza litewskiego

Znalezienie wiarygodnej osoby, której powierzą Państwo swoje dokumenty, jest trudnym wyzwaniem w przypadku każdego języka. Sytuacja staje się jeszcze bardziej skomplikowana, gdy mowa o języku mało popularnym – takim jak litewski. Jeśli znaleźli się jednak Państwo na stronie internetowej reprezentującej Biuro Tłumaczeń Alingua, nie muszą już Państwo dłużej szukać! Najlepsze przekłady oraz usługi doświadczonych profesjonalistów są na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące szybkiego i rzetelnego tłumaczenia z litewskiego lub na litewski, wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszymi koordynatorami projektu. Wszystkie dane kontaktowe znajdują się na naszej witrynie internetowej, a dzięki formularzowi zapytania mogą Państwo od razu przesłać do koordynatora projektu tłumaczony tekst, co znacząco skróci czas realizacji zamówienia.

Czas to pieniądz – czyli kilka słów o kosztach przekładu i terminie realizacji

Czas realizacji oraz cena tłumaczenia z litewskiego są dwoma najważniejszymi czynnikami wpływającymi na podjęcie decyzji przez naszych Klientów. Precyzyjne informacje dotyczące tych dwóch zmiennych nasi koordynatorzy projektu są jednak w stanie przekazać dopiero po uzyskaniu wglądu w tłumaczony dokument; mając taką możliwość, wykonują wycenę na podstawie liczby stron rozliczeniowych i specjalistycznego bądź zwykłego charakteru tekstu. Tłumaczenia uwierzytelnione z litewskiego są wyceniane na jeszcze innej zasadzie, zgodnie z odgórnie wyznaczoną liczbą znaków ze spacjami zawartych na jednej stronie rozliczeniowej – 1125. Zachęcamy do przesłania tekstu za pomocą formularza na stronie internetowej lub poczty e-mail; od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00–17:00 nasi koordynatorzy projektu wyślą do Państwa odpowiedź przed upływem kwadransa.

Co obejmuje zakres tłumaczeń z litewskiego?

Kompleksowa oferta biura tłumaczeń Alingua obejmuje zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Udzielamy fachowej pomocy w zakresie tłumaczeń oficjalnych dokumentów, takich jak akty urodzenia, małżeństwa, dyplomy ukończenia szkół oraz suplementy do dyplomu. Gwarantujemy także rzetelną i terminową realizację przekładów umów handlowych, dokumentacji finansowej i biznesowej, a także profesjonalnej korespondencji. Klientom poszukującym doświadczonych tłumaczy literackich oferujemy pomoc w zakresie tłumaczeń poezji oraz prozy. Biuro tłumaczeń Alingua oferuje usługi zarówno skierowane do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców – tym ostatnim proponujemy rzetelne przekłady stron internetowych realizowane przez osoby posiadające dodatkowe wykształcenie kierunkowe.

Przetłumaczymy dla Państwa z litewskiego i na litewski:

– strony internetowe

– certyfikaty szkoleniowe

– dokumentację finansową i biznesową

– umowy handlowe i prawne

– korespondencję

– literaturę piękną

Alingua to przede wszystkim ludzie – tłumacze z litewskiego, korektorzy i native speakerzy

Centralnym elementem realizacji każdego przekładu jest oczywiście tłumacz; dlatego jest to dla nas tak ważne, by nawiązywać współpracę z rzetelnymi profesjonalistami, którzy terminowo wywiązują się z powierzonych im zadań. To jednak zaledwie początek procesu realizacji tłumaczenia z litewskiego; tekst podlega następnie starannej korekcie i ostatecznemu sprawdzeniu przez native speakera. Współpracując z najlepszymi tłumaczami z długim stażem pracy, którzy – dzięki swoim dodatkowym umiejętnościom – podejmą się przekładu specjalistycznych tekstów medycznych, finansowych, prawniczych, ekonomicznych czy technicznych, możemy zagwarantować naszym Klientom wiarygodne usługi najwyższej jakości. Wiedząc, jak wiele może zależeć od wykonanego przez nas tłumaczenia z języka litewskiego, dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zrealizowane zostało sumiennie i szybko, troszcząc się równocześnie o Państwa budżet.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top