//

PROFESSIONELE VERTALINGEN

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK NIDERLANDZKI I Z JĘZYKA NIDERLANDZKIEGO

Oferta biura tłumaczeń Alingua obejmuje również profesjonalne przekłady z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki. Realizację zamówień w zakresie tego niezwykłego języka umożliwia nam współpraca z doświadczonymi profesjonalistami posiadającymi adekwatne wykształcenie. Zapewniamy profesjonalne, szybkie i rzetelne tłumaczenia pisemne – uwierzytelnione i zwykłe, oraz ustne – konsekutywne i symultaniczne. Bez względu na specyfikę lub objętość przedłożonego nam tekstu dołożymy wszelkich starań, by jak najlepiej zrealizować Państwa zamówienie.

Czy nadal tak bardzo niszowy? Kilka słów o języku niderlandzkim

Obecnie zauważalny jest stały wzrost zapotrzebowania na tłumaczenia z języka niderlandzkiego oraz na język niderlandzki. Spowodowane jest to nie tylko stałymi migracjami, ale też rozwojem przedsiębiorstw na skalę europejską – właśnie w Belgii lub Holandii. Coraz więcej osób interesuje się także przyswojeniem języka oraz jego nauką; nie jest to jednak aż takie proste, ponieważ szkół językowych oferujących kursy niderlandzkiego jest stosunkowo niewiele, a liczbę uczelni gwarantujących możliwość zdobycia tytułu licencjata lub magistra w zakresie filologii niderlandzkiej można policzyć na palcach jednej ręki. Język niderlandzki należy do grupy języków dolnoniemieckich, a posługuje się nim 27 milionów osób. Co ciekawe, również na terenach takich krajów jak Surinam, Bonaire, Sint Maarten czy Aruba.

Zamówienie tłumaczenia z niderlandzkiego

Wystarczy jeden telefon, e-mail lub wizyta w siedzibie biura, by zamówić tłumaczenie z niderlandzkiego. Już dziś mogą Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące realizacji przekładów z tego języka. Współpracujący z nami koordynatorzy projektu posiadają wiedzę niezbędną do udzielenia Państwu wszelkich informacji w zakresie usług tłumaczeniowych związanych z językiem niderlandzkim; od poniedziałku do piątku, między godziną 9 a 17 udzielają oni odpowiedzi na przesłane zapytania w ciągu zaledwie piętnastu minut. Realizacja tłumaczeń uwierzytelnionych z języka niderlandzkiego wiąże się z koniecznością przedłożenia tłumaczonego dokumentu, dlatego zachęcamy w takich przypadkach do odwiedzin siedziby biura w Krakowie, przy ulicy Rakowickiej.

Tłumaczenie z niderlandzkiego i na niderlandzki – jak szybko i za ile?

Nasi Klienci liczą na szybkie i rzetelne odpowiedzi, zwłaszcza gdy sami są zobowiązani innymi, narzuconymi odgórnie terminami. W przypadku takiego języka jak niderlandzki udzielenie precyzyjnej odpowiedzi dotyczącej terminu realizacji zamówienia oraz jego kosztu jest możliwe po przesłaniu dokumentów do koordynatora projektu. Nie muszą się Państwo niczego obawiać – są oni zobowiązani umową o zachowaniu poufności, a wgląd w dokument ma na celu tylko i wyłącznie umożliwienie wykonania niezobowiązującej, ale precyzyjnej wyceny. Na cenę mają wpływ przede wszystkim liczba stron rozliczeniowych, a także specyfika tekstu oraz jego ewentualny specjalistyczny charakter. Nasi Klienci mogą z kolei wpłynąć na czas realizacji, wybierając standardowy, przyspieszony bądź ekspresowy tryb wykonania tłumaczenia z niderlandzkiego.

Oferowane przez nas tłumaczenia z niderlandzkiego obejmują szerokie spektrum tekstów – i nie tylko

Podstawą działalności tłumaczy są zwykle oficjalne dokumenty, których wymagają urzędy; akty urodzenia, małżeństwa, zgonu,  ale również na przykład zaświadczenia o przyjętych sakramentach. Ponadto Biuro Tłumaczeń Alingua z Krakowa oferuje Państwu wiarygodne przekłady literatury pięknej, stron internetowych, artykułów naukowych oraz tekstów przeznaczonych do publikacji w prasie branżowej. Kompleksowe usługi językowe obejmują także tłumaczenia ustne, dzięki czemu możemy zagwarantować naszym Klientom pełną obsługę konferencji, spotkań biznesowych oraz negocjacji. Wśród dostępnych usług znajdują się tłumaczenia konsekutywne oraz symultaniczne.

Tłumaczymy z niderlandzkiego oraz na niderlandzki:

– oficjalną dokumentację finansową i handlową

– akty urodzenia, małżeństwa, zgonu

– artykuły naukowe

– publikacje w prasie branżowej

– treści stron internetowych

– umowy handlowe i prawne

Realizacja tłumaczeń w zakresie niderlandzkiego – to ludzie są siłą naszego biura

Nic nie byłoby możliwe bez współpracujących z nami profesjonalistów. To dzięki nim realizacja zamówień kończy się sukcesem, a my możemy oferować naszym Klientom wiarygodne usługi językowe. Wszystkie etapy realizacji przekładu są niezwykle istotne i zawsze dokładamy wszelkich starań, by jakość tłumaczenia nie rozczarowała zamawiających je osób. To dlatego tłumacze, korektorzy, native speakerzy, redaktorzy oraz edytorzy regularnie poddają swoją pracę kontrolom jakości. Opierając się na wzajemnym zaufaniu, wierze w umiejętności oraz doświadczenie drugiej osoby, gwarantujemy profesjonalną i rzetelną realizację tłumaczeń z niderlandzkiego.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top