Tłumaczenia dokumentów

//

Tłumaczenia dokumentów

Wielojęzyczne tłumaczenia dokumentów
Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe – nawet na drugi dzień
Współpraca z tłumaczami przysięgłymi w całym kraju
Błyskawiczna wycena w 15 minut
Zachowanie pełnej poufności podczas przekładu

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu:

  • aktów urodzenia, małżeństwa, zgonu
  • prawa jazdy
  • dyplomów ukończenia szkół wyższych
  • suplementów do dyplomu
  • dokumentów samochodowych
  • umów
  • certyfikatów szkoleniowych
  • raportów finansowych

Szerokie spektrum oferowanych przez nas przekładów specjalistycznych zbudowane jest na solidnym fundamencie, który stanowią tłumaczenia dokumentów. To właśnie one są podstawą działalności biura tłumaczeń Alingua. Na wzmożone zainteresowanie tłumaczeniami oficjalnych dokumentów wpływa wiele czynników, spośród których najistotniejszym jest migracja – najczęściej pojawiające się zapytania dotyczą przekładów aktów urodzenia, aktów małżeństwa, aktu zgonu, świadectw szkolnych, dyplomów bądź suplementu do dyplomu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Podczas rozmowy z Klientem pomożemy zdecydować, czy konieczne jest tłumaczenie uwierzytelnione (zwane również przysięgłym), czy też wystarczający będzie przekład zwykły. W przypadku dokumentów przygotowywanych do przedłożenia w urzędach zwykle konieczne jest współpraca z osobą posiadającą uprawnienia tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia uwierzytelnione niezbędne są podczas prowadzenia postępowania sądowego, spraw spadkowych, rejestracji pojazdu sprowadzonego zza granicy czy oświadczeń finansowych. Nasi Klienci mogą zdecydować się także na tłumaczenia wszelkiego rodzaju umów, sprawozdań finansowych, raportów z audytu, certyfikatów potwierdzających ukończone szkolenia czy pism urzędowych, dokumentów adopcyjnych bądź dokumentów wydanych przez notariusza. Realizacja tłumaczeń o charakterze specjalistycznym to zawsze współpraca z profesjonalistami w danej branży, o wykształceniu i uprawnieniach poświadczonych stosownymi certyfikatami.

W trosce o spokój naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenie dokumentów było realizowane w możliwie najszybszym terminie, przy zachowaniu najwyższej jakości przekładu. Kontrola jakości przeprowadzana na każdym etapie realizacji przekładu gwarantuje wychwycenie wszelkich możliwych pomyłek merytorycznych lub literówek. Dzięki temu zapobiegamy wielokrotnym wizytom w urzędach oraz marnotrawieniu Państwa bezcennego czasu – zwłaszcza gdy przekłady są realizowane podczas krótkiej wizyty w kraju. Ze względu na to, iż przekazywane nam pisma często zawierają dane wrażliwe, zapewniamy, że wszyscy współpracujący z nami profesjonaliści podpisują umowę o zachowaniu poufności – dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pełen komfort po przekazaniu nam swoich dokumentów.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top