Tłumaczenia dokumentów

//

Tłumaczenia dokumentów

Wielojęzyczne tłumaczenia dokumentów
Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe – nawet na drugi dzień
Współpraca z tłumaczami przysięgłymi w całym kraju
Błyskawiczna wycena w 15 minut
Zachowanie pełnej poufności podczas przekładu

Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniu:

  • aktów urodzenia, małżeństwa, zgonu
  • prawa jazdy
  • dyplomów ukończenia szkół wyższych
  • suplementów do dyplomu
  • dokumentów samochodowych
  • umów
  • certyfikatów szkoleniowych
  • raportów finansowych

Szerokie spektrum oferowanych przez nas przekładów specjalistycznych zbudowane jest na solidnym fundamencie, który stanowią tłumaczenia dokumentów. To właśnie one są podstawą działalności biura tłumaczeń Alingua. Na wzmożone zainteresowanie tłumaczeniami oficjalnych dokumentów wpływa wiele czynników, spośród których najistotniejszym jest migracja – najczęściej pojawiające się zapytania dotyczą przekładów aktów urodzenia, aktów małżeństwa, aktu zgonu, świadectw szkolnych, dyplomów bądź suplementu do dyplomu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Podczas rozmowy z Klientem pomożemy zdecydować, czy konieczne jest tłumaczenie uwierzytelnione (zwane również przysięgłym), czy też wystarczający będzie przekład zwykły. W przypadku dokumentów przygotowywanych do przedłożenia w urzędach zwykle konieczne jest współpraca z osobą posiadającą uprawnienia tłumacza przysięgłego. Tłumaczenia uwierzytelnione niezbędne są podczas prowadzenia postępowania sądowego, spraw spadkowych, rejestracji pojazdu sprowadzonego zza granicy czy oświadczeń finansowych. Nasi Klienci mogą zdecydować się także na tłumaczenia wszelkiego rodzaju umów, sprawozdań finansowych, raportów z audytu, certyfikatów potwierdzających ukończone szkolenia czy pism urzędowych, dokumentów adopcyjnych bądź dokumentów wydanych przez notariusza. Realizacja tłumaczeń o charakterze specjalistycznym to zawsze współpraca z profesjonalistami w danej branży, o wykształceniu i uprawnieniach poświadczonych stosownymi certyfikatami.

W trosce o spokój naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenie dokumentów było realizowane w możliwie najszybszym terminie, przy zachowaniu najwyższej jakości przekładu. Kontrola jakości przeprowadzana na każdym etapie realizacji przekładu gwarantuje wychwycenie wszelkich możliwych pomyłek merytorycznych lub literówek. Dzięki temu zapobiegamy wielokrotnym wizytom w urzędach oraz marnotrawieniu Państwa bezcennego czasu – zwłaszcza gdy przekłady są realizowane podczas krótkiej wizyty w kraju. Ze względu na to, iż przekazywane nam pisma często zawierają dane wrażliwe, zapewniamy, że wszyscy współpracujący z nami profesjonaliści podpisują umowę o zachowaniu poufności – dzięki czemu nasi Klienci mogą mieć pełen komfort po przekazaniu nam swoich dokumentów.

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top