//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK CHIŃSKI I Z JĘZYKA CHIŃSKIEGO

专业翻译

Nasze działania w pigułce:

Najwyższa jakość naszych tłumaczeń jest poświadczona certyfikatami ISO 9001 i ISO 17100
Ściśle przestrzegamy ustalonych procedur działania
Przekłady wykonują wyłącznie doświadczeni profesjonaliści
Gwarancję jakości zapewnia ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej
Zaświadczamy o pełnej poufności przekazywanych nam dokumentów

Co tłumaczymy?

  • Oficjalne dokumenty do przedstawienia w urzędzie
  • Teksty specjalistyczne i techniczne
  • Dokumentację medyczną
  • Strony internetowe

CO NALEŻY WIEDZIEĆ O JĘZYKU CHIŃSKIM?

Mianem języka chińskiego określa się często zbiorowo grupę języków chińsko-tybetańskich. Posługuje się nim ponad 1,2 miliarda użytkowników, co plasuje go na drugim miejscu w rankingu wszystkich języków świata. Najczęściej używanym jest język mandaryński z liczbą blisko 960 milionów użytkowników! Fakt, że tak wiele osób posługuje się tymi językami, wiąże się z rozległością rejonu, gdzie mieszkają osoby, dla których chiński jest językiem ojczystym. Są to m.in. mieszkańcy Chin, Tajwanu, Singapuru czy Malezji. Jego wpływy sięgają jednak znacznie dalej – dynamiczny rozwój współczesnej gospodarki sprawia, że Chiny są celem dla wielu europejskich przedsiębiorców. Z tym właśnie wiąże się rosnąca popularność języka; swobodna możliwość przeprowadzenia kampanii reklamowej lub negocjacji z partnerami biznesowymi jest gwarancją sukcesu.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU CHIŃSKIM

Klient zwracający się z zapytaniem o tłumaczenie dokumentu, który ma zostać przedłożony w urzędzie, na komisariacie czy w celu dochodzenia swoich praw u ubezpieczyciela, z pewnością będzie potrzebował przekładu uwierzytelnionego (przysięgłego). Nasi tłumacze, wpisani na oficjalną listę prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości, zadbają o to, by został on przygotowany w sposób dokładny, rzetelny i z zachowaniem odpowiedniej specjalistycznej nomenklatury niezbędnej w tego rodzaju tłumaczeniach.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Niezbędne zarówno dla Klientów indywidualnych, potrzebujących tłumaczenia dokumentacji medycznej z języka chińskiego przed wizytą u lekarza w Polsce, jak i dla szpitali czy innych podmiotów prowadzących badania i wdrażających nowe technologie w medycynie. Przekłady medyczne w Alingua realizowane są z pełnym profesjonalizmem, z zachowaniem absolutnej ścisłości w zakresie zastosowania specjalistycznego słownictwa.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU CHIŃSKIM

Wyjątkowo silna pozycja Chin w światowym biznesie to fakt niepodważalny. Utrzymująca się tendencja wzrostowa w tej kwestii zapowiada również wzrost znaczenia tłumaczeń na język chiński i z języka chińskiego. W międzynarodowej współpracy niezbędne są tłumaczenia dokumentów, m.in. umów handlowych i prawnych, a także tłumaczenia techniczno-naukowe – instrukcji, specyfikacji technicznych czy kart charakterystyki produktów.

Jezyk Chinski

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

W wycenie Państwa zamówienia uwzględnimy kilka kwestii:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego w celu otrzymania dokładnej wyceny i terminu realizacji przekładu zapraszamy do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. Odpowiedź otrzymają Państwo w ciągu 15 minut (w dniach i godzinach pracy).
Przykładowy CENNIK znajduje się TUTAJ.

ILE TRWA TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top