//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK CZESKI I Z JĘZYKA CZESKIEGO

PŘEKLADY NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI

Jak działamy – w pigułce:

Przekłady Państwa tekstów powierzamy najlepszym tłumaczom z danej dziedziny
W procesie tłumaczenia z największą uwagą przestrzegamy norm ISO 9001 oraz ISO 17100
Tłumaczy obowiązuje tajemnica zawodowa – każdy dokument jest objęty zasadą poufności
Legitymujemy się wykupionym ubezpieczeniem odpowiedzialności zawodowej
Tłumaczymy nawet kilkadziesiąt stron dziennie w trybie ekspresowym

Tłumaczymy z czeskiego i na czeski:

  • Umowy prawne i handlowe
  • Treści stron internetowych
  • Publikacje przeznaczone do prasy branżowej
  • Artykuły naukowe
  • Literaturę piękną
  • Instrukcje obsługi

Biuro Tłumaczeń Alingua to ponad 80 języków w ofercie i blisko siedem tysięcy możliwych kombinacji językowych. Jedną z opcji są profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego – już dziś mogą się Państwo przekonać o doskonałej jakości usług naszego biura, decydując się na przekłady ustne oraz pisemne. W zależności od potrzeb oferujemy tłumaczenia zwykłe bądź pomoc tłumaczy przysięgłych, nieocenioną podczas konieczności przetłumaczenia dokumentów.

KTO REALIZUJE PRZEKŁADY Z CZESKIEGO?

Grono profesjonalistów współpracuje nad każdym zamówieniem realizowanym przez biuro tłumaczeń Alingua. Nie inaczej jest w przypadku tłumaczenia z czeskiego – za każdym razem koordynator projektu starannie dobiera najlepszych tłumaczy, korektorów oraz edytorów dbających o każdy detal zamówienia. Rzetelnie sprawdzamy wykształcenie oraz doświadczenie naszych współpracowników, co umożliwia nam terminową realizację przekładów na najwyższym poziomie.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU CZESKIM

Są Państwo w posiadaniu ważnych dokumentów, które wymagają tłumaczenia z języka czeskiego? Jeśli są zobowiązani Państwo przedłożyć tłumaczenia w jakimkolwiek urzędzie, najpewniej będzie potrzebne uwierzytelnienie treści dokumentu przez tłumacza przysięgłego języka czeskiego. Podejmiemy się takiej usługi z największą przyjemnością – Państwo zaś otrzymają tłumaczenie świetnej jakości, oczywiście z odpowiednimi pieczęciami i podpisem.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA CZESKIEGO

Wypis ze szpitala? Dokumentacja przebiegu choroby? Artykuł z zakresu medycyny? Ulotka informacyjna leku? Nasi tłumacze wyspecjalizowani w języku medycznym są zawsze gotowi, aby podjąć się tłumaczenia nadesłanych przez Państwa tekstów. Gwarantujemy najwyższą rzetelność i pewność, że żadne ważne terminy ani sformułowania nie zostaną pominięte.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU CZESKIM

Języki z grupy słowiańskiej to dla Polaka tylko pozornie rzecz prosta. W rzeczywistości różni je bardzo wiele, szczególnie w wypadku nomenklatur zawodowych. By otrzymać jasne i klarowne tłumaczenie dokumentów specjalistycznych, technicznych bądź artykułów naukowych z języka czeskiego lub na język czeski, najlepiej powierzyć je doświadczonemu tłumaczowi. Terminy specjalistyczne nie są mu obce, więc zajmie się naszym tekstem z największym profesjonalizmem.

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

To, ile będzie kosztować zrealizowana usługa, jest uzależnione od wytycznych:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

W związku z tym, że każdy dokument traktujemy indywidualnie, zachęcamy do przesłania tekstu w celu niezobowiązującej wyceny. Po maksymalnie 15 minutach (w dniach i godzinach pracy) podamy cenę usługi, a także czas jej realizacji.
Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

JAK DŁUGO TRWA TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top