//

LES TRADUCTIONS PROFESSIONELLES

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA FRANCUSKIE W ALINGUA

Jak działamy:

Powierzamy tłumaczenia Państwa tekstów tylko odpowiednim specjalistom
Normy ISO 9001 oraz ISO 17100 to podstawa przy prowadzeniu jakichkolwiek procesów tłumaczeniowych
Naszych tłumaczy obowiązuje tajemnica zawodowa – co wiąże się z bezwzględną poufnością dokumentów
Możemy poszczycić się wykupionym ubezpieczeniem odpowiedzialności zawodowej
Oferujemy tłumaczenie nawet kilkudziesięciu stron dziennie w trybie ekspresowym

Co tłumaczymy?

  • Dokumenty medyczne (wypisy ze szpitala, historie choroby itp.)
  • Pisma urzędowe
  • Specyfikacje techniczne
  • Beletrystykę
  • Instrukcje obsługi

Biuro Tłumaczeń Alingua oferuje rzetelne i szybkie tłumaczenia pisemne i ustne w zakresie języka francuskiego. Ponadto zapewniamy profesjonalną, indywidualną obsługę każdego klienta i dopasowanie do jego potrzeb. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie, niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo uwierzytelnionego czy zwykłego tłumaczenia.

KRÓTKO O JĘZYKU FRANCUSKIM W TŁUMACZENIACH

Język francuski, choć nie należy do najłatwiejszych, cieszy się niesłabnącą popularnością. Skąd trudności w jego opanowaniu? Wyzwaniem mogą być: wymowa, mnogość końcówek do zapamiętania, a także różnorodność trybów i czasów. Mimo to nauka tego języka to prawdziwa przyjemność – z tłumaczeniami w zakresie francuskiego lepiej jednak zwrócić się do profesjonalistów. Oferując tłumaczenia na francuski: zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe), pisemne oraz ustne, tworzymy kompleksową bazę usług tłumaczeniowych związanych z tym językiem. Aby zapewnić Państwu najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne związane z takimi branżami jak ekonomia, prawo, technika, informatyka, medycyna czy finanse, w tym tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego i na język francuski, współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami oraz native speakerami języka francuskiego.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU FRANCUSKIM

Jeśli utrzymują Państwo kontakty z francuskimi kontrahentami lub nurtują Państwa sprawy urzędowe związane z Francją, język formalny i nomenklatura dokumentów bez odpowiedniej pomocy mogą stać się barierą nie do pokonania. Dodatkowym wyzwaniem jest konieczność uwierzytelnienia pism, którego możemy dla Państwa dokonać, i potwierdzić dokumenty pieczęcią, by stały się tłumaczeniem przysięgłym.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Czasami może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni do zdobycia dokumentacji medycznej związanej z badaniami w kraju francuskojęzycznym lub z leczeniem, które w granicach Polski nie byłoby możliwe. Wiemy, jak ważna jest dokładność tłumaczenia terminów okołomedycznych, dlatego przekłady tego rodzaju dokumentów polecamy powierzyć naszym tłumaczom, którzy z terminologią medyczną mają do czynienia na co dzień.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU FRANCUSKIM

Język francuski to nie tylko język miłości. Jeśli potrzebujemy wykonać tłumaczenia uwierzytelnione bądź techniczne z tego języka – dla laika słownictwo będzie wielką trudnością. Tłumaczenia techniczne z różnych dziedzin, przekład artykułów naukowych oraz dokumentów w języku francuskim warto powierzyć naszym tłumaczom, które mają wieloletnie doświadczenie w pracy z tekstami specjalistycznymi.

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Od czego zależy ostateczna cena przekładu:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Zapraszamy do przesłania Państwa tekstu w celu niezobowiązującej wyceny. Każdy dokument traktujemy indywidualnie – w ciągu kwadransa (w dniach i godzinach pracy) podamy dokładną cenę jego tłumaczenia, a także konkretny realizacji.
Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

JAK DŁUGO TRWA TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top