//

Tłumaczenia pisemne stanowią trzon naszej działalności – to najczęściej zamawiana usługa, zarówno przez firmy, jak i przez klientów indywidualnych. Zrealizowaliśmy z sukcesem dziesiątki tysięcy tego typu zamówień, zatem doskonale wiemy, czego potrzebują nasi Klienci i jak możemy im pomóc.

Dzięki odpowiedniej analizie Państwa potrzeb i każdego z przysyłanych do nas tekstów możemy zaoferować usługi odpowiednio dobrane do finalnego przeznaczenia tłumaczenia, Państwa preferencji oraz budżetu. Podstawową kwestią jest rozróżnienie między tłumaczeniem zwykłym a uwierzytelnionym, które będzie konieczne przy dokumentach do przedstawienia w różnego rodzaju urzędach i instytucjach publicznych. Innego traktowania będą wymagały teksty medyczne, innego prawnicze, marketingowe czy artykuły naukowe. Po przesłaniu do nas pliku podlegającego tłumaczeniu nasi specjaliści doradzą Państwu, jakie rozwiązanie będzie najbardziej dla Państwa korzystne.

Znamy różnorodność tłumaczonych dokumentów oraz Państwa potrzeb, dlatego poza samym przekładem zapewniamy możliwość skorzystania z szeregu usług towarzyszących, które pozwolą na realizację najbardziej zaawansowanych zamówień zgodnie z życzeniami Klienta.

Tłumaczenia zwykłe

Tłumaczenia uwierzytelnione

Tłumaczenia ekspresowe

Tłumaczenia specjalistyczne

Weryfikacja

Redakcja

Korekta

Lokalizacja

Copywriting

Przygotowanie tekstu źródłowego

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami: +48 12 357 52 25, +48 692 892 592 oraz adresem e-mail: biuro@alingua.pl

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top