Tłumaczenia medyczne

//

TŁUMACZENIA MEDYCZNE

KONKRETNE I NA TEMAT

Tłumaczenia medyczne wykonywane przez lekarzy
Proces tłumaczeniowy z weryfikacją, zgodny z normami ISO 9001 oraz ISO 17100
Pełna poufność tłumaczonych dokumentów objęta tajemnicą zawodową
Wykupione ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej
Tłumaczenia kilkudziesięciu stron dziennie w trybie ekspresowym

Tłumaczymy:

  • Książeczki zdrowia
  • Karty wypisowe ze szpitala
  • Zwolnienia lekarskie
  • Karty informacyjne ze szpitala
  • Karty szczepień
  • Informacje o przebiegu leczenia

Bez względu na to, czy są Państwo firmą poszukującą profesjonalnego tłumacza, który wykona tłumaczenie badań klinicznych, czy też indywidualną osobą, która chce przetłumaczyć zaświadczenie lekarskie lub informacje o szczepieniach – Alingua podejmie się każdego językowego wyzwania. Zapraszamy do współpracy!

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapewniamy profesjonalną pomoc językową dla specjalistów z branży medycznej. Oferta Biura Tłumaczeń Alingua jest skierowana zarówno do przedsiębiorców (np. właścicieli klinik, przychodni, podmiotów prowadzących badania kliniczne czy organizatorów międzynarodowych konferencji), jak i klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z rzetelnymi profesjonalistami o kierunkowym wykształceniu umożliwiają nam realizację projektów o zróżnicowanym stopniu trudności oraz zaawansowania. Każde zamówienie to odrębne wyzwanie, do którego starannie dobierane jest grono realizujących je specjalistów.

Kompleksowe usługi w zakresie przekładów medycznych to rzetelne przekłady pisemne oraz ustne. Gwarantujemy rzetelne i terminowe przygotowanie tłumaczeń kart wypisowych, zaleceń lekarskich, zaświadczeń medycznych oraz historii choroby. Oferta skierowana do przedsiębiorców to także wiarygodne tłumaczenia treści stron internetowych, folderów reklamowych, ulotek czy newsletterów. Podstawą działania są pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie naszych tłumaczy, dla których praca jest prawdziwą pasją. Ze względu na wrażliwy charakter informacji przekazywanych w przedłożonych do tłumaczenia dokumentach zapewniamy możliwość podpisania umowy o poufności.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top