//

PROFESSZIONÁLIS FORDÍTÁS

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z JĘZYKA WĘGIERSKIEGO I NA JĘZYK WĘGIERSKI

Potrzebują Państwo pilnego tłumaczenia z języka węgierskiego lub na język węgierski? Biuro tłumaczeń Alingua świadczy profesjonalne usługi translatorskie również w zakresie języka węgierskiego. Dzięki współpracy z gronem zaufanych specjalistów oferujemy naszym Klientom rzetelne tłumaczenia pisemne – zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione. Nasze usługi są skierowane do klientów indywidualnych oraz dla przedsiębiorców, którym proponujemy również tłumaczenia ustne z węgierskiego (symultaniczne i konsekutywne).

Gdy familijne koneksje przeczą wszelkiej logice, czyli o ugrofińskiej rodzinie językowej

Choć spór o pochodzenie języka węgierskiego nie został do końca zażegnany, język ten został przydzielony do ugrofińskiej grupy językowej. Dlatego też choć geograficznie leży dość daleko od podobnych mu języków, podobieństwa można dopatrzeć się w regułach rządzących właśnie węgierskim oraz… estońskim i fińskim. Węgierskim posługuje się około 14 milionów osób – nie tylko na Węgrzech, ale i na Słowacji i Ukrainie, w Rumunii, Serbii, a nawet w Austrii. Status języka urzędowego ma on na Węgrzech, Słowacji, w Słowenii oraz Wojwodinie. Pomimo że do jego zapisu używa się alfabetu opartego na łacińskim, jego brzmienie jest dla Polaków wyjątkowo obce – występuje w nim wiele głosek, które nie występują w języku polskim.

Niełatwo zrozumieć ten język – jak zamówić zatem tłumaczenie z węgierskiego?

Odnalezienie wiarygodnego tłumacza języka węgierskiego, który terminowo wywiąże się z powierzonego mu zadania, okazuje się często większym wyzwaniem, niż mogło się to pierwotnie wydawać. Wystarczy jednak, że skontaktują się Państwo z koordynatorami projektu biura tłumaczeń Alingua – to oni udzielą Państwu wszystkich informacji związanych z przebiegiem przekładu, płatnością oraz odbiorem gotowego tłumaczenia. Od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 17:00, pozostają oni do dyspozycji naszych Klientów; udzielają od razu informacji telefonicznie bądź w ciągu 15 minut za pośrednictwem e-maila. Wszelkie dane kontaktowe są dostępne na naszej stronie internetowej, gdzie mogą Państwo również skorzystać z formularza.

Szybkość realizacji w korzystnej cenie, czyli priorytetowe wartości biura tłumaczeń Alingua

Zapytania naszych Klientów najczęściej dotyczą ceny oraz terminu realizacji tłumaczenia z węgierskiego. Nasi koordynatorzy projektu są w stanie udzielić precyzyjnych informacji dopiero po uzyskaniu dostępu do dokumentów; tylko wtedy mogą ocenić całkowitą liczbę stron rozliczeniowych w tekście. Warto pamiętać o tym, że w przypadku tłumaczenia zwykłego z węgierskiego liczba znaków ze spacjami w zakresie jednej strony rozliczeniowej to 1500, a w przypadku przekładów uwierzytelnionych – 1125. Cena uzależniona jest również od charakterystyki tekstu oraz jego ewentualnego specjalistycznego charakteru, a także od trybu realizacji. Na tę ostatnią zmienną wpływ mają także nasi Klienci, mogąc wybierać spośród trzech trybów wykonania tłumaczenia z węgierskiego: standardowego, przyspieszonego oraz ekspresowego.

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia szerokiego spektrum tekstów – i nie tylko

Oferta biura tłumaczeń Alingua w zakresie przekładów związanych z językiem węgierskim obejmuje nie tylko tłumaczenia pisemne, ale i wiarygodne przekłady ustne. Dzięki temu mogą Państwo zadbać o sprawną organizację obsługi językowej międzynarodowych konferencji oraz negocjacji biznesowych, nie martwiąc się o problemy z komunikacją. Przedsiębiorcom oraz klientom indywidualnym oferujemy tłumaczenia dokumentów, stron internetowych, artykułów naukowych, a także materiałów reklamowych oraz szkoleniowych.

Realizujemy profesjonalne tłumaczenia w zakresie następujących tekstów:

– akty urodzenia i małżeństwa

– certyfikaty szkoleniowe

– dyplomy i suplementy do dyplomów

– literatura piękna

– strony internetowe

– artykuły naukowe

– umowy prawne i handlowe

Naszą siłą są ludzie – poznajcie naszych tłumaczy, korektorów i native speakerów węgierskiego

Podstawą udanej współpracy jest wzajemne zaufanie; to fundament, na którym opiera się działanie naszego biura tłumaczeń. Wszystkie osoby podejmujące realizację Państwa zamówień to osoby o poświadczonym wykształceniu oraz wieloletnim doświadczeniu w przekładach specjalistycznych, literackich; towarzyszy nam także grono tłumaczy przysięgłych węgierskiego. Doskonale znają ich koordynatorzy projektu, którzy wiedzą wszystko o ich predyspozycjach oraz zdolnościach; dobierają oni indywidualny zespół do każdego projektu, co jest gwarancją udanej realizacji zamówienia oraz satysfakcji naszych Klientów – a to właśnie ona jest motorem naszego działania.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top