//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK JAPOŃSKI I Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

プロの翻訳

Czego mogą Państwo spodziewać się, współpracując z Alingua?

Pracujemy zawsze zgodnie ze standardami norm ISO 9001:2015 i ISO 17100:2015
Przekłady wykonują wyłącznie najlepsi znawcy języka
Wycenę otrzymują Państwo już w 15 minut
Zachowujemy pełną poufność tłumaczonych treści
Posiadamy wykupione ubezpieczenie odpowiedzialności zawodowej

Co tłumaczymy?

  • Dokumenty techniczne: instrukcje, karty charakterystyki itp.
  • Teksty specjalistyczne
  • Treści witryn internetowych
  • Artykuły naukowe
  • Literaturę piękną

W ostatnich latach można zaobserwować szczególne zainteresowanie kulturą i językiem Kraju Kwitnącej Wiśni – nie dziwi więc fakt, że tłumaczenia z japońskiego oraz na japoński stały się dziś szczególnie popularne. Nasze biuro tłumaczeń oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi translatorskie związane z językiem japońskim, w tym tłumaczenia ustne i pisemne (dotyczące tekstów zwykłych i specjalistycznych) – zarówno zwykłe, jak i uwierzytelnione.

TŁUMACZENIA JAPOŃSKIE W ALINGUA

Do każdego przekładu dobierany jest odrębny zespół doświadczonych tłumaczy, korektorów i native speakerów języka japońskiego, którzy współpracują tak, aby ostateczny efekt zadowolił nawet najbardziej wymagających Klientów. Wielu współpracujących z nami tłumaczy posiada dodatkowe doświadczenie, które umożliwia im realizację przekładów związanych z zagadnieniami z zakresu prawa, medycyny, ekonomii czy nowoczesnych technologii. Dobierając współpracowników, kierujemy się przede wszystkim ich wykształceniem oraz doświadczeniem umożliwiającym realizację przekładu nawet najbardziej wyspecjalizowanych tekstów. Wszystkie etapy prac są synchronizowane przez koordynatora projektu, a nasi Klienci mogą wpłynąć na ostateczny kształt tłumaczenia poprzez przesłanie glosariusza z wymaganą nomenklaturą.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU JAPOŃSKIM

Kontakty międzynarodowe z kontrahentami japońskimi często wymagają wykonania tłumaczenia przysięgłego aktów notarialnych, umów handlowych i prawnych czy innych dokumentów. Przedsiębiorcom i osobom prywatnym potrzebne może być też wsparcie tłumacza dokonującego przekładu ustnego podczas spotkań biznesowych czy wizyty u notariusza bądź w urzędzie. Nasi współpracownicy wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przy Ministerstwie Sprawiedliwości chętnie pomogą Państwu we wszelkich tego rodzaju sytuacjach.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA JAPOŃSKIEGO

Zaawansowane technologie w medycynie japońskiej dopiero docierają do innych zakątków świata, dlatego tak ważne jest, by dzięki w pełni profesjonalnym przekładom przekazywać je naukowcom i innym podmiotom, które będą mogły zrobić z nich użytek dla dobra i zdrowia człowieka. Tłumaczenia medyczne z japońskiego przydadzą się też osobom leczonym za granicą, a kontynuującym terapię w Europie – dzięki temu będą mogły udać się do lekarza z pełną dokumentacją swojego leczenia.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU JAPOŃSKIM

Zaawansowane technologii opracowywanych w Kraju Kwitnącej Wiśni, który mimo iż stosunkowo niewielki, słynie z dokonań badaczy w przeróżnych dziedzinach nauki i techniki, wymaga zatem bezbłędnych tłumaczeń na inne języki. Niezbędne będą z pewnością przekłady dokumentacji, artykułów naukowych, instrukcji obsługi, kart charakterystyki produktów czy specyfikacji technicznych z języka japońskiego. Dzięki ich wysokiej jakości mogą Państwo z sukcesem rozwijać międzynarodową współpracę, wymianę handlową i kontakty kulturowe z Dalekim Wschodem.

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

W ostatecznej wycenie przekładu pod uwagę branych jest kilka czynników:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, zapraszamy zatem do przesłania tekstu do niezobowiązującej wyceny. W ciągu zaledwie kwadransa (w dniach i godzinach pracy) specjaliści z Biura Obsługi Klienta podadzą Państwu dokładną cenę usługi wraz z konkretnym czasem realizacji.
Przykładowy CENNIK mogą znaleźć Państwo TUTAJ.

JAK DŁUGO TRWA TŁUMACZENIE?

Przekłady realizujemy w trzech trybach:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top