Tłumaczenia techniczne

//

Tłumaczenia techniczne

Inżynierowie słowa

Tłumaczenia techniczne w 85 językach świata
Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami ISO 9001 i ISO 17100
99,2% całkowicie zadowolonych Klientów
Ponad 100 stron dziennie w tłumaczeniach ekspresowych
Tłumaczenia techniczne wykonywane przez inżynierów z certyfikatem NOT
Błyskawiczna wycena w 15 minut

Specjalizując się w tłumaczeniach technicznych, nasze biuro może Państwu zaoferować tłumaczenie takich dokumentów, jak:

 • Specyfikacje inżynieryjne
 • Zestawienia materiałów
 • Rysunki CAD
 • Katalogi
 • Materiały e-learningowe
 • Instrukcje montażu
 • Etykiety
 • Materiały marketingowe
 • Karty charakterystyki substancji
 • Karty informacyjne
 • Materiały multimedialne – audio i wizualne

Oferta Biura Tłumaczeń Alingua jest również skierowana do Klientów poszukujących wiarygodnego partnera biznesowego w zakresie realizacji przekładów technicznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Kluczowymi elementami tego typu tłumaczeń są precyzja, dokładność oraz spójność stosowanej terminologii. Najlepszym potwierdzeniem kompetencji naszych współpracowników jest szerokie spektrum pomyślnie przygotowanych tłumaczeń kart specyfikacji, instrukcji użytkowania, prezentacji multimedialnych czy treści zamieszczanych na stronach internetowych. Gwarantujemy najwyższy poziom technicznej precyzji przy zachowaniu wymaganej formy tekstu.

Realizacja tłumaczeń technicznych jest przekazywana aktywnym zawodowo specjalistom z zakresu odpowiadającego tematyce przedłożonego tekstu. Doskonale wiedząc, że konsekwencje błędnego przekładu technicznego wykraczają daleko poza sankcje finansowe, dokładamy wszelkich starań, aby ochronić naszych Klientów przed niekorzystnymi zobowiązaniami prawnymi oraz obniżeniem prestiżu marki.

Dobrej jakości tłumaczenie techniczne to przede wszystkim wiedza i doświadczenie realizującej je osoby. Siłą Alingua jest długotrwała współpraca ze specjalistami o wysokich kwalifikacjach, posiadającymi certyfikat organizacji NOT.

Tłumaczenia energetyczne
Chcąc sprostać oczekiwaniom wielu naszych klientów, oferujemy firmom z branży energetycznej tłumaczenia związane z ich działalnością. Wiemy, że współpraca międzynarodowa takich przedsiębiorstw musi iść w parze z dobrej jakości przekładami. Zrozumiałość i jasność przekazu to nasz priorytet. Tłumaczenia energetyczne z zakresu energetyki jądrowej, słonecznej czy węglowej nie mają przed nami tajemnic. Oferujemy również profesjonalny przekład tekstów pokrewnych, np. handlowych związanych z branżą energetyczną.

Tłumaczenia budowlane
Tłumaczenia budowlane to zbiór tłumaczeń specjalistycznych obejmujących głównie: wyceny, kosztorysy, projekty architektoniczne, a także specyfikacje projektowe. Bez względu na przeznaczenie dokumentu mogą Państwo liczyć na to, że w Alingua zajmie się nim doświadczony w branży budowlanej tłumacz, który doskonale zna słownictwo branżowe. Wiemy, jak ważne są zaufanie i jakość w kontaktach handlowych. Dzięki dobremu przekładowi dokumentacji zyskają Państwo wiarygodność na rynku zagranicznym.

Tłumaczenia motoryzacyjne
Przemysł motoryzacyjny to gałąź przemysłu charakteryzująca się bardzo szybkim postępem technologii. Z tego względu tłumaczenia motoryzacyjne są bardzo wymagające. Wciąż ewoluujące słownictwo oraz coraz to nowe zagadnienia związane z przemysłem, handlem czy robotami publicznymi zmuszają osoby podejmujące zagadnienie do bycia na bieżąco. Tłumaczenia motoryzacyjne przekazywane Alingua powierzane są jedynie osobom, które takie kryteria spełniają. Mogą mieć więc Państwo pewność, że poziomem dorównają jakości oferowanych przez Państwa usług.

Tłumaczenia chemiczne
Artykuły naukowe z zakresu chemii, przekłady tekstów technicznych i specyfikacyjnych – tłumaczenia chemiczne to oferta, którą kierujemy do laboratoriów i związanych z nimi przedsiębiorstw, uczelni oraz innych instytucji naukowych. Ze względu na specyfikę języka i złożoność zagadnień zlecamy tłumaczenia chemiczne tylko doświadczonym w tej kwestii profesjonalistom. Wiemy, jak ważna jest dokładność w przekładzie tekstu specjalistycznego, dlatego stawiamy na osoby wykształcone filologicznie, ale także kierunkowo w dziedzinach pokrewnych chemii.

Tłumaczenia telekomunikacyjne
Żyjemy w społeczeństwie, w którym liczą się tempo i jakość przekazu informacji. Nic dziwnego, że branża telekomunikacyjna rozwija się tak dynamicznie. Firmom chcącym nadążyć za rozwojem oferujemy tłumaczenia telekomunikacyjne dotyczące specyfikacji technicznej sprzętu czy wykorzystania nowych technologii w telekomunikacji. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest obeznanie w nowinkach i specyficznym słownictwie – współpracę w zakresie tłumaczeń telekomunikacyjnych podejmujemy jedynie z najlepszymi, wykształconymi w tej branży tłumaczami.

Formularz kontaktowy

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top