//

პროფესიონალური თარგმნა

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK GRUZIŃSKI I Z JĘZYKA GRUZIŃSKIEGO

Wielu klientów zaufało naszej firmie, powierzając nam do przetłumaczenia teksty z języka gruzińskiego. Biuro tłumaczeń Alingua oferuje zarówno przekłady pisemne – zwykłe i uwierzytelnione, jak i ustne. Dzięki temu pomoże Państwu efektywnie skomunikować się z użytkownikami języka gruzińskiego na całym świecie; nie tylko podczas korespondowania lub podpisywania umów z kontrahentami, ale również w trakcie bezpośrednich negocjacji lub rozmów biznesowych. Już dziś mogą się Państwo przekonać, czym są profesjonalizm, rzetelność i szybka realizacja usług.

Garść faktów o gruzińskim

Choć jest językiem urzędowym tylko w Gruzji, posługują się nim również mieszkańcy Azerbejdżanu, Iranu czy Turcji. Łącznie stanowią oni grupę liczącą około 7 milionów osób, zatem konieczność komunikacji z daną osobą w języku gruzińskim nie jest aż tak nieprawdopodobna, jak mogłoby to się wydawać. Język ten przede wszystkim przykuwa uwagę osób z całego świata dzięki swojemu niezwykłemu piśmiennictwu; gruziński alfabet jest powszechnie uważany za jeden z najpiękniejszych. Pomimo swojego bogatego leksykonu, w słownictwie tego języka znajdują się również zapożyczenia z arabskiego, tureckiego, perskiego, rosyjskiego, armeńskiego czy abchaskiego; w ostatnich latach natomiast znaczący wpływ na gruziński ma język angielski. Bez względu na wszystkie trudności związane z rozszyfrowaniem trudnego alfabetu czy mnogość zapożyczeń z innych języków, nasi specjaliści poradzą sobie nawet z najbardziej wymagającym zadaniem.

Zamówienie tłumaczenia z gruzińskiego i na gruziński

Zamówienie tłumaczenia z języka powszechnie uważanego za relatywnie egzotyczny może uchodzić za problematyczne; trudno jednak o bardziej mylne przekonanie. Wystarczy jeden telefon, e-mail lub pojedyncza wizyta w siedzibie naszego biura, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące realizacji tłumaczenia z gruzińskiego. Naszym priorytetem jest możliwie najszybsze i jak najbardziej rzetelne wykonanie przekładów, dlatego nasi koordynatorzy projektu pozostają do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 17.00. Czas uzyskania informacji zwrotnej na Państwa zapytanie nie przekracza w tym czasie kwadransa, co gwarantuje sprawny przepływ informacji i skrócenie oczekiwania na gotowe tłumaczenie z gruzińskiego.

Koszt i czas realizacji tłumaczenia z gruzińskiego

Te dwie podstawowe zmienne najczęściej wpływają na podjętą przez naszych Klientów decyzję o zamówieniu tłumaczenia. Nasi koordynatorzy projektu są podczas wstępnej rozmowy w stanie podać Państwu jedynie orientacyjny koszt oraz termin realizacji; dopiero przesłanie dokumentu umożliwia dokonanie precyzyjnej wyceny w oparciu o liczbę stron rozliczeniowych oraz specyfikę tekstu. Warto pamiętać o tym, że podczas określania kosztu uwzględniana jest nie tylko objętość dokumentu, ale również jego tematyka; gdy dotyczy on medycyny lub wymaga stosowania specjalistycznej nomenklatury, tłumaczenie jest realizowane przez osoby posiadające dodatkowe wykształcenie kierunkowe.

Co obejmuje oferta tłumaczeń z gruzińskiego?

Krakowskie Biuro Tłumaczeń Alingua oferuje przekłady nie tylko dokumentacji (technicznej, handlowej, medycznej), ale też tłumaczenie literatury pięknej, poezji czy materiałów audiowizualnych. Nasi Klienci mogą się do nas także zwrócić z prośbą o wykonanie przekładu folderów reklamowych, materiałów szkoleniowych, certyfikatów oraz o pomoc związaną z tłumaczeniem ustnym z gruzińskiego.

W zakresie gruzińskiego tłumaczymy:

– materiały reklamowe i szkoleniowe

– umowy handlowe, prawne

– treści stron internetowych

– literaturę piękną

– akty urodzenia, małżeństwa oraz zgonu

Grono profesjonalistów – to właśnie oni realizują Państwa tłumaczenie z gruzińskiego

Tłumaczenia często są uważane za domenę introwertyków oraz osób pracujących samodzielnie, niechętnie podejmujących współpracę z innymi. Biuro tłumaczeń Alingua stawia jednak na pracę zespołową, a nad najwyższą jakością tłumaczeń z gruzińskiego czuwa zgrany zespół doświadczonych ekspertów, których pracę harmonijnie zgrywa koordynator projektu przydzielony do danego zamówienia. W trosce o zadowolenie naszych Klientów do każdego przekładu dobieramy starannie grono specjalistów posiadających stosowne wykształcenie oraz adekwatne doświadczenie w realizacji tłumaczeń z gruzińskiego, korekt oraz edycji tekstu. Ostatnim, ale wyjątkowo znaczącym etapem realizacji projektu, jest współpraca z native speakerem, który pomaga w finalnym dopracowaniu tekstu.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top