//

תרגום מקצועי

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK HEBRAJSKI I Z JĘZYKA HEBRAJSKIEGO

Choć dla wielu osób język hebrajski jest bezpośrednio związany wyłącznie z Biblią, nasze doświadczenie przeczy powszechnym przekonaniom. Zapotrzebowanie na tłumaczenia z tego języka wcale nie maleje, a tłumacze hebrajskiego wykonują niezwykle ważną pracę. Właśnie dlatego oferta naszego biura została poszerzona o profesjonalne przekłady ustne i pisemne z języka hebrajskiego. Ponadto nasi Klienci mogą zdecydować się na przekład zwykły lub uwierzytelniony, w przypadku gdy tekst podlegający tłumaczeniu to oficjalny, urzędowy dokument.

Niezwykła historia hebrajskiego – języka ocalonego od wymarcia

Historia języka hebrajskiego sięga czasów starożytnych i liczy obecnie przeszło trzy tysiące lat. Przeszedł on wiele zmian, zarówno pod względem leksykalnym czy morfologicznym, jak i składniowym; sprawia to, że wielu aktywnych współcześnie językoznawców skłania się ku kwalifikowaniu obecnie używanego języka jako odmiany całkowicie odrębnej. Ten niezwykle silny język nieomal zginął, kiedy po wyjściu z niewoli babilońskiej zaczęto stopniowo rezygnować z posługiwania się nim w życiu codziennym. Dopiero dzięki staraniom wielu osób pod koniec XIX wieku udało się go wskrzesić. Powstała wówczas nowoczesna wersja języka hebrajskiego, która od momentu powstania państwa Izrael jest uznawana za jego oficjalny język.

Jak najprościej przetłumaczyć tekst z hebrajskiego?

Powierzenie tłumaczenia z lub na język hebrajski naszej firmie to gwarancja szybkiej, rzetelnej i profesjonalnej realizacji zamówienia. Nasze biuro tłumaczeń chętnie udzieli Państwu pomocy podczas przekładu tekstów specjalistycznych, gwarantując wierne odzwierciedlenie tekstu źródłowego – czy to w języku polskim, czy hebrajskim. Dodatkowych informacji udzielają nasi koordynatorzy projektu, którzy pracują od poniedziałku do piątku, między 8.00 a 17.00. Przesłanie tekstu do niezobowiązującej wyceny gwarantuje uzyskanie informacji zwrotnej o koszcie i terminie realizacji przekładu przed upływem kwadransa. Zamówienie tłumaczenia uwierzytelnionego z hebrajskiego wiąże się zwykle z wizytą w siedzibie biura przy ulicy Rakowickiej.

Informacje najcenniejsze, choć nieuchwytne – czas i koszty realizacji tłumaczenia z hebrajskiego

Najczęściej nasi Klienci oczekują podania dwóch najbardziej istotnych informacji o tłumaczeniu: przewidywanej cenie oraz terminie realizacji zamówienia. Obydwu informacji nasi koordynatorzy projektu są w stanie precyzyjnie udzielić dopiero po otrzymaniu tekstu, kiedy mogą określić liczbę stron rozliczeniowych, uzyskać informacje o dostępności tłumacza oraz przedstawić Klientowi wiarygodne dane. Aby dowiedzieć się więcej zarówno o procesie realizacji tłumaczenia, jak i możliwym czasie i koszcie realizacji zamówienia, wystarczy skontaktować się z koordynatorem projektu – albo telefonicznie, albo mailowo. Bezpłatna i niezobowiązująca wycena usługi zostanie Państwu przesłana na adres mailowy w ciągu piętnastu minut.

Przekłady jakich tekstów znajdują się w ofercie biura tłumaczeń Alingua?

Zapytania związane z językiem hebrajskim najczęściej dotyczą artykułów naukowych bądź źródeł historycznych niezbędnych w prowadzeniu badań historycznych i kulturowych. Ponadto oferujemy naszą pomoc w tłumaczeniu dokumentacji medycznej, handlowej, dokumentów związanych z nieruchomościami oraz marketingiem. Żadnego problemu nie stanowią dla nas także przekłady certyfikatów szkoleniowych, aktów narodzin lub małżeństw, a także korespondencji i tekstów zamieszczanych na stronach internetowych. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, ile doskonałych tekstów literackich nadal nie zostało przetłumaczonych na polski, oferujemy także profesjonalne tłumaczenia literackie z hebrajskiego.

Z hebrajskiego oraz na hebrajski szybko i wiarygodnie przetłumaczymy:

– artykuły naukowe

– artykuły przeznaczone do publikacji w prasie specjalistycznej

– materiały szkoleniowe i marketingowe

– certyfikaty narodzin oraz zawarcia małżeństwa

– literaturę piękną oraz poezję

To dzięki nim wszystko jest możliwe – zespół realizujący tłumaczenia z hebrajskiego

Współpraca z najlepszymi specjalistami poświęcającymi swoją karierę językowi hebrajskiemu umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających tłumaczeń. Każde zamówienie jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, a udana realizacja i przekład wysokiej jakości są dla nas źródłem satysfakcji. Nad harmonijną współpracą zgranego zespołu czuwa koordynator projektu; to do jego obowiązków należy także dobór specjalistów o stosownym wykształceniu i doświadczeniu. Grono tłumaczy, korektorów i redaktorów zajmuje się każdym przekazywanym im zleceniem. Wszystkich naszych współpracowników łączy jedno – głęboki szacunek do słowa.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top