//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK ISLANDZKI I Z JĘZYKA ISLANDZKIEGO

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poszerzyliśmy ofertę biura tłumaczeń Alingua o usługi tłumaczeniowe z języka islandzkiego. Nawiązanie współpracy z najlepszymi specjalistami umożliwia nam realizację zamówień związanych z ustnymi lub pisemnymi tłumaczeniami z języka islandzkiego lub na język islandzki. Przedłożone nam teksty mogą być zarówno zwykłe, jak i specjalistyczne – bez względu na ich charakter, dołożymy wszelkich starań, by ostateczny efekt tłumaczenia był satysfakcjonujący dla naszego Klienta; to Państwa zadowolenie jest motywacją dla wytężonej pracy naszego zespołu.

Niezwykły kraj i niezwykły język, czyli co warto wiedzieć o islandzkim

Islandzki należy do grupy języków nordyckich i posiada relatywnie małą liczbę użytkowników. Posługuje się nim niespełna 350 tysięcy osób – spośród nich większość to mieszkańcy Islandii lub Islandczycy przebywający na emigracji. Użytkownicy języka dokładają wszelkich starań, by w dobie dominacji angielskiego islandzki nie poddał się wpływom zapożyczeń z angielskiego. W tym celu stosowana jest polityka puryzmu językowego, zgodnie z którą zamiast zapożyczeń stosowane są albo nowo tworzone wyrazy, albo archaizmy. Język ten nie posiada zasadniczo wyróżniających się dialektów, a w sposobie jego wymowy na całej wyspie występują niewielkie, nieznaczące różnice. Nie zmienia to faktu, że aby móc profesjonalnie i rzetelnie zrealizować Państwa tłumaczenie z islandzkiego lub na islandzki, niezbędne są gruntowna wiedza oraz doświadczenie.

Zamówienie tłumaczenia z islandzkiego – wystarczy jeden telefon lub e-mail

Za proces synchronizacji prac nad indywidualnym zamówieniem odpowiedzialny jest koordynator projektu. Wystarczy wykonać jeden  telefon lub przesłać wiadomość e-mailem, aby uzyskać niezbędne informacje dotyczące przekładu z islandzkiego lub na islandzki. Naszą domeną są szybkość, profesjonalizm i rzetelność; każde podjęcie współpracy jest dla nas indywidualnym wyzwaniem, do którego podchodzimy z największą troską. Zachęcamy do kontaktu z naszymi koordynatorami projektu w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat realizacji tłumaczeń w zakresie języka islandzkiego.

Koszt tłumaczenia i czas realizacji – na co należy się przygotować?

Dzięki współpracy z gronem doświadczonych profesjonalistów możemy zagwarantować najwyższą jakość tłumaczeń z islandzkiego. Szybkość realizacji zamówienia jest rezultatem stosowania sprawnego systemu przepływu informacji; nasi Klienci mogą się do tego przyczynić, przesyłając tekst podlegający tłumaczeniu mailem bądź za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej biura tłumaczeń Alingua. Koordynatorzy projektu, dostępni od poniedziałku do piątku między godziną 8.00 a 17.00, w ciągu kwadransa udzielą Państwu precyzyjnych informacji dotyczących ceny tłumaczenia z islandzkiego oraz przewidywanego terminu realizacji. Cena jest uzależniona nie tylko od objętości tekstu, ale także od jego charakteru, terminu realizacji (nasi Klienci mogą wybierać między trzeba trybami wykonania tłumaczenia z islandzkiego – standardowym, przyspieszonym oraz ekspresowym).

Tłumaczenia ustne i pisemne – przetłumaczymy z islandzkiego i na islandzki wszystko, czego Państwo potrzebują

W zakresie języka islandzkiego realizujemy przede wszystkim tłumaczenia związane z umowami handlowymi oraz dokumentacją biznesową; często przekładamy także treści stron internetowych dotyczących szerokiego spektrum zróżnicowanych dziedzin. Rzetelnie i profesjonalnie przetłumaczymy dla Państwa artykuły naukowe, publikacje, a także materiały reklamowe i szkoleniowe przeznaczone na rynek islandzki.

W zakresie języka islandzkiego realizujemy tłumaczenia:

– stron internetowych

– artykułów naukowych i publikacji

– materiałów reklamowych

– certyfikatów szkoleniowych

– umów prawnych i handlowych

Najszybsza realizacja tłumaczeń z islandzkiego – ale kto jest za to odpowiedzialny?

Wszystkie podejmowane przez nas działania – szczególna troska o Klienta, sprawna realizacja zamówień przy utrzymaniu najwyższych standardów jakości, współpraca z najlepszymi tłumaczami – są podejmowane po to, by spełnić oczekiwania naszych Klientów i zapewnić im najlepsze tłumaczenia z języka islandzkiego oraz na język islandzki. Przy każdym zamówieniu współpracuje grono tłumaczy, korektorów, edytorów oraz native speakerów czuwających nad realizacją najwyższej jakości przekładów.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top