//

КӘСІБИ АУДАРМА

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK KAZACHSKI I Z JĘZYKA KAZACHSKIEGO

W odpowiedzi na wzrastające zainteresowanie naszych Klientów przekładami z tego języka przygotowaliśmy ofertę tłumaczeń z języka kazachskiego oraz na język kazachski. Obejmuje ona profesjonalne tłumaczenia pisemne (zwykłe lub specjalistyczne) oraz ustne (konsekutywne i symultaniczne). Gwarantujemy, że każde tłumaczenie zostanie zrealizowane terminowo, ze szczególną dbałością o jego jakość. Tak kompleksowa oferta umożliwia Państwu swobodną komunikację zarówno za pośrednictwem poczty elektronicznej, jak i przy bezpośrednim spotkaniu, podczas którego może Państwu towarzyszyć doświadczony tłumacz.

Ocalić od zapomnienia – czyli słowo o języku kazachskim pozostającym w cieniu rosyjskiego

Język kazachski jest powszechnie używany na terytorium Kazachstanu, ale posługują się nim także osoby zamieszkujące Chińską Republikę Ludową, Uzbekistan, Rosję czy Mongolię. Historia języka jest dość dramatyczna – wskutek polityki kolonialnej Związku Radzieckiego oraz czystek stalinowskich większość czołowych przedstawicieli literatury kazachskiej poniosła śmierć, a język zaczął umierać. To właśnie dlatego, pomimo że język kazachski spełnia wszystkie funkcje języka państwowego, nadal dość często można usłyszeć w tych rejonach język rosyjski. Nietypowe pismo natomiast, będące wypadkową wieloletnich wzajemnych wpływów arabskiego systemu pisma oraz cyrylicy, sprawia, że tłumaczenia z języka kazachskiego wymagają rozległej wiedzy oraz doświadczenia.

Szybko, wiarygodnie, profesjonalnie – gdzie znaleźć najlepszych tłumaczy z kazachskiego?

Profesjonalizm i rzetelna realizacja zamówień są domeną współpracujących z nami tłumaczy, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na najszybsze tłumaczenia najwyższej jakości. Jeśli nadal poszukują Państwo wiarygodnej osoby, która wykona przekład z kazachskiego będący wiernym odzwierciedleniem dokumentu oryginalnego, są Państwo w doskonałym miejscu. Biuro tłumaczeń Alingua to grono profesjonalistów, których harmonijną pracę nadzoruje koordynator projektu. Wystarczy zatelefonować lub wysłać e-mail z zapytaniem o niezobowiązującą i bezpłatną wycenę tekstu, aby uzyskać dodatkowe informacje o realizacji Państwa zamówienia.

Co wpływa na cenę i czas realizacji tłumaczeń?

W przypadku języków takich jak kazachski trudno jest jednoznacznie określić koszt realizacji tłumaczenia bez uzyskania wglądu w dokument tekstowy. Dopiero po obliczeniu dokładnej liczby stron rozliczeniowych (warto pamiętać o tym, że jedna strona rozliczeniowa równa się 1500 znaków ze spacjami) i określeniu specyfiki tekstu nasz koordynator projektu może podać precyzyjny koszt przekładu. Podczas wysyłania zapytania warto określić wymagany termin realizacji – jeśli niezbędne będzie wykonanie usługi w trybie przyspieszonym lub ekspresowym, może zostać naliczona dodatkowa opłata. Uzyskanie precyzyjnych danych jest wyjątkowo łatwe – wystarczy, że prześlą Państwo tekst podlegający tłumaczeniu mailem bądź przy pomocy formularza znajdującego się na stronie internetowej. Od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 17:00, koordynatorzy odpowiedzą na Państwa zapytanie przed upływem kwadransa.

Podejmiemy się tłumaczenia nawet najtrudniejszych tekstów – i zrobimy to najlepiej, jak to tylko możliwe

Doświadczenie jest dla nas kluczowym czynnikiem uwzględnianym podczas nawiązywania współpracy z tłumaczami i korektorami. Weryfikacja zdobytej wiedzy oraz umiejętności jej zastosowania w praktyce sprawia, że jesteśmy pewni jakości realizowanych tłumaczeń. W zakresie usług językowych związanych z językiem kazachskim nasi Klienci mogą zdecydować się na tłumaczenia pisemne oraz ustne, również te wymagające specjalistycznej wiedzy z zakresu medycyny, prawa czy ekonomii. Gwarantujemy rzetelne tłumaczenia artykułów naukowych, dokumentacji prawniczej oraz handlowej, a także treści stron internetowych.

Oto, co możemy dla Państwa przetłumaczyć z kazachskiego – i nie tylko:

– dokumentacja handlowa, umowy handlowe

– materiały marketingowe i szkoleniowe

– dokumentacja medyczna

– artykuły naukowe

– treści stron internetowych

Wiarygodni tłumacze i rzetelni korektorzy – to ludzie są siłą biura tłumaczeń Alingua

Zawsze podkreślamy, że najważniejszy w realizacji przekładów jest czynnik ludzki. To ludzie napędzają do działania naszą firmę: tłumacze, korektorzy, edytorzy oraz native speakerzy. Realizacja każdego tłumaczenia z kazachskiego sprawia, że cała grupa składająca się z tych specjalistów zaczyna współpracować; nadrzędnym celem staje się przygotowanie tekstu spełniającego wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Na każdym etapie realizacji przekładu wdrażane są procedury kontroli jakości – dzięki nim jesteśmy pewni, że oferujemy przekłady najwyższej jakości. Niezwykle ważni są dla nas native speakerzy, dzięki którym przetłumaczony tekst jest tak przystępny, jakby został przygotowany od razu w docelowym języku przekładu.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top