//

전문적인 번역

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z JĘZYKA KOREAŃSKIEGO I NA JĘZYK KOREAŃSKI

Współpraca z native speakerami języka koreańskiego umożliwia nam zapewnienie naszym Klientom najlepszej jakości usług tłumaczeniowych związanych z językiem koreańskim. Niezależnie od objętości przedłożonego nam tekstu – oraz jego specjalistycznej tematyki, bez względu na wymagania naszego Klienta dotyczące tłumaczeń ustnych (symultanicznych i konsekutywnych) zawsze dokładamy wszelkich starań, by zrealizować Państwa zamówienie tak, by spełniało wszelkie – nawet najwyższe – oczekiwania.

Intrygujący, egzotyczny; co skrywa język koreański?

Język koreański to jeden z popularniejszych języków, zajmujący miejsce w końcówce pierwszej dwudziestki najpopularniejszych języków świata z liczbą ponad 60 milionów użytkowników. Posługują się nim głównie mieszkańcy Korei Południowej i Północnej, ale usłyszeć go można również wśród emigrantów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii czy Brazylii. Wychodząc z założenia, że język taki jak koreański – który nie należy do żadnej grupy językowej i posiada odmienny system zapisu – wymaga szczególnej troski podczas realizacji zamówień, współpracujemy z native speakerami języka koreańskiego, którzy pomagają nam w dostarczaniu Państwu najlepszej jakości tłumaczeń z koreańskiego, będących wiernym odzwierciedleniem oryginalnego tekstu.

Znaleźć tłumacza języka koreańskiego – czy to może być aż tak proste?

Nie muszą już Państwo kontynuować swoich poszukiwań najlepszego tłumacza języka koreańskiego – właśnie trafili Państwo we właściwe miejsce, gdzie grono profesjonalistów udzieli wszelkiej niezbędnej pomocy językowej. Aby dowiedzieć się więcej o procesie realizacji zamówienia oraz zaangażowanych w niego specjalistach, mogą Państwo skontaktować się telefonicznie lub mailowo z koordynatorami projektu. Pozostają oni do dyspozycji naszych Klientów od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 17:00, gotowi, by dokonać wycen przesłanych tekstów do tłumaczenia oraz uwzględnić wszystkie uwagi dotyczące specjalistycznego słownictwa bądź formatowania tłumaczenia z koreańskiego.

Napięty terminarz i budżet – czyli cena i czas realizacji tłumaczenia z koreańskiego

Podejmujemy się realizacji tłumaczeń z koreańskiego nawet w sytuacjach, gdy termin realizacji jest niezwykle krótki. Nasi Klienci mają również zawsze możliwość wyboru między standardowym, przyspieszonym oraz ekspresowym trybem realizacji; warto pamiętać o potencjalnym wpływie wybranego trybu realizacji na cenę zamówienia. Koszt jest przede wszystkim uzależniony od objętości tekstu, którą koordynator projektu oblicza na podstawie liczby stron rozliczeniowych. Po przesłaniu tekstu ocenia go on także pod względem specyfiki oraz ewentualnej konieczności przekazania tłumaczenia osobie posiadającej dodatkowe wykształcenie kierunkowe. Aby uzyskać pełne informacje dotyczące ceny i terminu realizacji, należy przesłać tekst za pomocą e-maila lub formularza znajdującego się na stronie internetowej biura; nasi koordynatorzy projektu odeślą informację zwrotną w ciągu piętnastu minut.

Tłumaczymy z koreańskiego nie tylko oficjalne dokumenty!

Konieczność wykonania tłumaczeń zwykle kojarzona jest ściśle z oficjalnymi sytuacjami oraz dokumentami takimi jak akty urodzenia czy małżeństwa, a także dyplomy potwierdzające ukończoną edukację. W przypadku języka koreańskiego przedkładane nam do tłumaczenia teksty dotyczą jednak najczęściej artykułów naukowych, instrukcji obsługi oraz stron internetowych; wielu przedsiębiorców stara się osiągnąć sukces w krajach wschodu i wprowadza swoje produkty na rynek koreański. Takim Klientom oferujemy również tłumaczenia materiałów reklamowych przygotowywane przez native speakerów oraz osoby posiadające doświadczenie w branży reklamowej. Tłumaczenie z koreańskiego może być również związane z literaturą piękną oraz innymi dziedzinami sztuki.

Przetłumaczymy dla Państwa z koreańskiego:

– instrukcje obsługi

– artykuły naukowe

– materiały reklamowe

– treści stron internetowych

– literaturę piękną

– certyfikaty szkoleniowe

– akt urodzenia, małżeństwa, zgonu

W kwestii ostatniego słowa nie mają sobie równych – tłumacze, korektorzy i native speakerzy koreańskiego

Tłumaczenia są podobno domeną osób preferujących samotność i samodzielność. Czy aby na pewno? Biuro tłumaczeń Alingua wychodzi z założenia, że co dwie głowy to nie jedna. Choć za każdy przekład odpowiedzialny jest tylko jeden tłumacz, co gwarantuje spójność terminologii i stylistyki języka, w skład grupy pracującej nad tym samym zamówieniem wchodzą również korektorzy, edytorzy oraz native speakerzy. Rolą tych ostatnich jest nadanie tłumaczeniu takiego kształtu, by nabrało charakteru na tyle naturalnego, aby sprawiało wrażenie tekstu przygotowanego bezpośrednio w języku koreańskim lub polskim.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top