//

PROFESYONEL ÇEVIRI

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z JĘZYKA TURECKIEGO I NA JĘZYK TURECKI

Wzmożone zainteresowanie przekładami z języka tureckiego skłoniło nas do poszerzenia grona współpracowników o rzetelnych tłumaczy, korektorów oraz native speakerów tureckiego. Koordynator projektu pomoże Państwu zdecydować, czy najlepszym wyborem będzie przekład zwykły czy też uwierzytelniony; w obydwu przypadkach oferujemy pełne spektrum usług językowych związanych z tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi w zakresie języka tureckiego.

Rosnąca popularność na fali tureckich seriali – ale co skrywa ten niezwykły język?

Turecki, z liczbą blisko 85 milionów użytkowników, jest zarazem najpowszechniejszym językiem ze w swojej grupie językowej. Używany jest on przede wszystkim w Turcji i na Cyprze Północnym, ale również w Macedonii, Kosowie czy Albanii. Turecki wyróżnia się harmonią samogłoskową oraz silną aglutynacyjnością – ta druga cecha sprawia, że jest to jeden z trudniejszych języków do opanowania. Obecnie cieszy się on niezwykłym zainteresowaniem ze względu na popularność tureckich produkcji telewizyjnych – warto jednak wspomnieć, że od lat jest językiem handlu dla europejskich przedsiębiorców współpracujących z partnerami biznesowymi z Turcji, a także dla osób zainteresowanych kulturą tego kraju.

Zamówienie tłumaczenia z tureckiego jeszcze nigdy nie było tak proste

Choć każdy życzyłby sobie bezproblemowej realizacji tłumaczeń, nie zawsze poszukiwania tłumaczy egzotycznych języków są zakończone sukcesem. Nawet po udanej transakcji czasem okazuje się, że zrealizowany przekład nie spełnia naszych oczekiwań, a w najgorszym przypadku może stać się źródłem nieporozumień między stronami. Współpracując z biurem tłumaczeń Alingua, nie muszą się Państwo tym martwić – to gwarancja kontaktu z najlepszymi specjalistami w branży. Wszystko jest na wyciągnięcie ręki, bowiem od zamówienia tłumaczenia z tureckiego dzieli Państwa już tylko jeden telefon lub e-mail; wystarczy skontaktować się z naszymi koordynatorami projektu telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, aby uzyskać precyzyjne informacje dotyczące poszczególnych etapów realizacji przekładu oraz czasu i kosztów jego realizacji.

Gdy czas nie do końca jest bezcenny – bo czas to pieniądz, także w przypadku tłumaczeń

Zyskanie kilku cennych godzin czasem jest zbawienne podczas napiętych sytuacji w biznesie lub prób dostarczenia raportu tuż przed upływającym terminem składania zleceń. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dokładamy wszelkich starań, by pomóc naszym Klientom w tych stresujących sytuacjach.  W godzinach pracy biura, od poniedziałku do piątku, między 8:00 a 17:00, nasi koordynatorzy projektu odpowiadają na Państwa e-maile przed upływem piętnastu minut i udzielają natychmiastowej pomocy podczas kontaktu telefonicznego. Precyzyjna wycena zostaje wykonana na podstawie przesłanych plików tekstowych lub materiału audiowizualnego, jako że jest ona uzależniona od objętości tekstu oraz jego specjalistycznego charakteru. Wiele zależy także od wybranego trybu realizacji tłumaczenia – standardowego, przyspieszonego lub ekspresowego.

Przekłady dokumentów, literatury pięknej oraz artykułów naukowych, czyli zakres usług biura tłumaczeń Alingua

Choć skupiamy się głównie na tłumaczeniach pisemnych, otrzymujemy również zapytania dotyczące przekładów ustnych; najczęściej są one związane z obsługą międzynarodowych konferencji, pracą indywidualnego tłumacza przydzielanego podczas rozmów w sytuacjach urzędowych oraz pośredniczeniem w negocjacjach i rozmowach biznesowych. Oferujemy także wiarygodne tłumaczenia artykułów naukowych, literatury pięknej, oficjalnych dokumentów oraz stron internetowych.

W zakresie tłumaczeń z tureckiego oferujemy przekłady:

– aktów małżeństwa, urodzenia, zgonu

– dokumentacji finansowej i handlowej

– stron internetowych

– artykułów naukowych

– literatury pięknej

– certyfikatów szkoleniowych

– materiałów audiowizualnych

– materiałów szkoleniowych

Wykształcenie, doświadczenie i wzajemne zaufanie, czyli jak dobrać najlepszy zespół realizujący tłumaczenie z tureckiego

Aby móc Państwu zapewnić najlepsze tłumaczenia specjalistyczne z tureckiego, współpracujemy z gronem wysoce wykwalifikowanych tłumaczy, którzy posiadają dodatkowe umiejętności umożliwiające im zrealizowanie nawet najtrudniejszych przekładów związanych z tureckim z dziedzin medycyny, ekonomii, prawa, finansów czy branży IT. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom rzetelną obsługę, profesjonalne i wiarygodne tłumaczenia z języka tureckiego oraz na język turecki – zawsze na czas, zawsze w najlepszej cenie. Ponadto możemy Państwu zagwarantować, że wykonane przez nas tłumaczenia specjalistyczne związane z językiem tureckim będą wiernym odzwierciedleniem oryginalnego tekstu. Wszystko to jest możliwe dzięki wykształceniu i wieloletniemu doświadczeniu naszych tłumaczy, korektorów oraz native speakerów, regularnej kontroli jakości oraz harmonijnej współpracy całego zespołu.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top