//

DỊCH THUẬT CHUYÊN NGHIỆP

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA Z JĘZYKA WIETNAMSKIEGO I NA JĘZYK WIETNAMSKI

Poszerzając ofertę naszego biura tłumaczeń, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z tłumaczami języka wietnamskiego. Dzięki temu możemy teraz zaoferować naszym Klientom profesjonalne, rzetelne i szybkie tłumaczenia z wietnamskiego oraz na wietnamski. W zależności od swoich potrzeb Klienci mogą zdecydować się na przekład ustny lub pisemny, zarówno zwykły, jak i uwierzytelniony; gdy nie są Państwo pewni, jaki typ tłumaczenia wybrać, wystarczy skontaktować się z naszymi koordynatorami projektu. Uwzględniając przeznaczenie tekstu, pomogą oni Państwu wybrać przekład skrojony na miarę Państwa potrzeb.

Kiedy język to także niezwykłe bogactwo kulturalne, czyli kilka zdań o wietnamskim

Językiem wietnamskim porozumiewa się około 70 milionów osób, zamieszkujących głównie tereny Wietnamu. Język ten, choć posiada wiele zapożyczeń z chińskiego, zaliczany jest do austroazjatyckiej grupy językowej. Ciekawą kwestią jest sposób zapisu wietnamskiego – pierwotnie wykorzystywane do tego celu były znaki chińskie, ale obecnie do zapisu używa się alfabetu łacińskiego, z dużą ilością znaków diakrytycznych oraz tonalnych. Wpływ na rozwój wietnamskiego miał także, w okresie kolonialnym, język francuski. Profesjonalne tłumaczenia z wietnamskiego to coś więcej niż tylko przekład tekstu; to również odzwierciedlenie w przetłumaczonym tekście kulturowego bogactwa Wietnamu.

Trudno, by to było prostsze – zamówienie tłumaczenia z wietnamskiego

Znalezienie wiarygodnego tłumacza wietnamskiego, któremu będą Państwo mogli powierzyć swoje dokumenty, nie jest proste. Wystarczy jednak nawiązać kontakt z koordynatorami projektu Biura Tłumaczeń Alingua – w chwili przekazania im dokumentów nie muszą już Państwo dłużej poszukiwać zaufanego specjalisty. Wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z Biurem Obsługi Klienta; koordynatorzy udzielą informacji o przebiegu tłumaczenia oraz sposobie płatności. Wtedy będą Państwo mogli podjąć ostateczną decyzję o zamówieniu tłumaczenia z wietnamskiego.

Czas to pieniądz – ale nie zawsze, czyli o wcale nie tak zawiłej relacji między czasem realizacji a kosztem tłumaczenia

Najczęściej zadawane pytania dotyczą ceny tłumaczenia z wietnamskiego oraz czasu realizacji. Na ceną mogą Państwo wpłynąć bezpośrednio, wybierając jeden z trzech trybów wykonania przekładu – standardowy, przyspieszony bądź ekspresowy. Pozostałe elementy, od których uzależnione są koszty ponoszone przez Klienta w związku z tłumaczeniem, to objętość tekstu lub materiału audiowizualnego (wycena zostaje dokonana na podstawie liczby stron rozliczeniowych) oraz decyzja o wykonaniu tłumaczenia zwykłego lub uwierzytelnionego. Wszelkich dodatkowych informacji udzielą Państwu nasi koordynatorzy projektu; to właśnie oni w ciągu kwadransa od przesłania im dokumentów dokonują bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Pełne spektrum dokumentów podlegających tłumaczeniu z wietnamskiego oraz na wietnamski

Biuro tłumaczeń Alingua oferuje swoim Klientom szerokie spektrum tłumaczeń z wietnamskiego, zarówno związanych z przekładami pisemnymi, jak i ustnymi. Usługi są skierowane zarówno do klientów indywidualnych, którym proponujemy wiarygodne tłumaczenia dokumentów, artykułów naukowych czy tekstów użytkowych, jak również do przedsiębiorców, którzy mogą zdecydować się na profesjonalne tłumaczenie strony internetowej na wietnamski, przekład dokumentacji handlowej i finansowej, umów, a także korespondencji biznesowej. Tłumaczenia ustne z wietnamskiego są natomiast niezastąpione podczas konferencji czy negocjacji z kontrahentami.

Wiarygodne, szybkie i korzystne cenowo – tłumaczenia następujących tekstów:

– dokumentacja handlowa i finansowa

– korespondencja biznesowa

– artykuły naukowe

– strony internetowe

– umowy handlowe

– materiały reklamowe i szkoleniowe

Kim jest grono ekspertów współpracujących dla Państwa sukcesu?

Tłumacze, korektorzy, edytorzy, native speakerzy – aż tyle osób działa, by możliwa była realizacja każdego zamówienia składanego w biurze tłumaczeń Alingua. Zadanie dobrania najlepszego zespołu należy natomiast do koordynatora projektu, który wie wszystko o wykształceniu, doświadczeniu oraz predyspozycjach współpracujących z nami specjalistów. Dzięki temu możemy zagwarantować najszybszą realizację zamówienia oraz najwyższą jakość przygotowanego tłumaczenia. Indywidualne podejście do każdego klienta, szybka realizacja zamówień, doskonała jakość tłumaczeń – to nasze priorytety podczas realizacji Państwa przekładów z wietnamskiego lub na wietnamski. Powierzając nam teksty do przetłumaczenia lub zamawiając przekłady ustne, mogą być Państwo pewni profesjonalnej obsługi i najlepszej jakości usług tłumaczeniowych związanych z językiem wietnamskim.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top