//

PROFESIONALNI PRIJEVODI

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK CHORWACKI I Z JĘZYKA CHORWACKIEGO

Oferta usług translatorskich naszego biura obejmuje również tłumaczenia z oraz na język chorwacki. Nasi Klienci mogą, adekwatnie do ich potrzeb, zdecydować się na przekład pisemny lub ustny (konsekutywny lub symultaniczny) – zwykły albo uwierzytelniony. Kontaktując się telefonicznie lub mailowo, mogą Państwo uzyskać więcej informacji na temat rzetelnych i szybkich usług tłumaczeniowych naszego biura.

Czym charakteryzuje się język chorwacki?

Językiem chorwackim posługuje się około 7 milionów ludzi na całym świecie – nie tylko w Chorwacji oraz krajach sąsiadujących. Usłyszeć go można nawet w Austrii oraz we Włoszech, jest on również jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej. Ze względu na uwarunkowania historyczne nietrudno zacząć zastanawiać się nad różnicami między chorwackim a serbskim; są one tak nieznaczące, że różne odmiany angielskiego (np. wariant brytyjski i amerykański) są w porównaniu do tych dwóch języków o wiele bardziej zróżnicowane. To właśnie dlatego mieszkańcy tych dwóch krajów nadal mogą się ze sobą swobodnie porozumiewać.

Zamówienie tłumaczenia z chorwackiego

Niewiele dzieli Państwa od zamówienia profesjonalnego i rzetelnego tłumaczenia z chorwackiego – wystarczy przesłać e-mail na adres naszego biura tłumaczeń lub skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej biura. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek problemy z załączeniem pliku bądź prawidłowym przesłaniem wiadomości, nasi koordynatorzy projektu są gotowi, by odpowiedzieć na Państwa pytania codziennie (od poniedziałku do piątku), między 8.00 a 17.00. Nasi Klienci mogą także odwiedzić siedzibę biura tłumaczeń Alingua w Krakowie, co będzie również niezbędne podczas składania zamówienia związanego z tłumaczeniami uwierzytelnionymi.

Koszt i czas realizacji tłumaczenia z chorwackiego

Precyzyjnych informacji dotyczących zarówno ceny, jak i terminu wykonania usługi związanej z tłumaczeniem, możemy udzielić naszym Klientom po otrzymaniu pliku do wyceny. Cena jest uzależniona przede wszystkim od liczby stron rozliczeniowych w przesłanym tekście (jedna strona rozliczeniowa to 1500 znaków ze spacjami) oraz od jego specyfiki – w przypadku tekstów, w których stosowany jest specjalistyczny żargon, cena może ulec zmianie. Terminy realizacji mogą podlegać negocjacji, a nasi Klienci mogą zdecydować się na wykonanie usługi w trybie standardowym, przyspieszonym lub ekspresowym. Dokładne informacje mogą Państwo uzyskać telefonicznie lub mailowo u naszych koordynatorów projektu.

Co tłumaczymy na i z języka chorwackiego?

Dzięki współpracy z rozległym gronem specjalistów możemy zaoferować naszym Klientom szerokie spektrum tłumaczeń zwykłych i uwierzytelnionych. Mogą nam Państwo powierzyć zarówno przekłady instrukcji obsługi, dokumentów handlowych i technicznych, artykułów i rozpraw naukowych, jak i literatury pięknej, treści zamieszczanych na stronach internetowych czy wykorzystywanych w kampaniach reklamowych. Każde tłumaczenie jest przekazywane osobie posiadającej specjalistyczne wykształcenie kierunkowe, co gwarantuje najwyższą jakość realizowanych przekładów.

Wykonujemy tłumaczenia następujących dokumentów:

– umowy prawne oraz handlowe

– dokumentacja techniczna

– instrukcje obsługi

– artykuły naukowe

– publikacje przeznaczone do prasy branżowej

– certyfikaty szkoleniowe

– dokumentacja medyczna

Kto wykonuje tłumaczenia z języka chorwackiego?

Kluczem do sprawnej i rzetelnej realizacji tłumaczeń jest dobór odpowiedniego zespołu. Biuro tłumaczeń Alingua współpracuje z gronem doświadczonych tłumaczy, korektorów oraz native speakerów, którzy dokładają wszelkich starań, by zrealizowane przekłady zawsze spełniały oczekiwania naszych Klientów. Pierwszym etapem realizacji zamówienia jest przekazanie go tłumaczowi języka chorwackiego; w przypadku tekstów specjalistycznych wybieramy osoby posiadające dodatkowe wykształcenie kierunkowe. Następnie przygotowane teksty są przekazywane korektorom, a ostateczny kształt nadają im native speakerzy. Dzięki harmonijnej współpracy wszystkich tych osób możemy zagwarantować najlepszą jakość oferowanych usług tłumaczeniowych.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top