//

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA JĘZYK PORTUGALSKI I Z JĘZYKA PORTUGALSKIEGO

TRADUÇÕES PROFISSIONAIS

Jak działamy w Alingua?

Pracujemy z zachowaniem wyśrubowanych standardów jakości ISO
Do każdego zamówienia dobieramy indywidualnie realizujący je zespół tłumaczy, korektorów i native speakerów
Wstępną wycenę wyślemy Państwu w 15 minut
Wykonujemy nawet kilkadziesiąt stron tłumaczenia w trybie ekspresowym
Gwarantujemy pełną poufność udostępnianych nam dokumentów

Jakie teksty tłumaczymy?

  • Dokumenty do przedłożenia w urzędach i innych instytucjach publicznych
  • Literaturę piękną
  • Teksty naukowe
  • Dokumentację techniczną
  • Teksty specjalistyczne z różnych dziedzin
  • Treści stron internetowych

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju i za granicą możemy Państwu zagwarantować, że wykonane przez nasze biuro tłumaczeń usługi z zakresu języka portugalskiego będą wyróżniać się wysoką jakością oraz wiarygodnością i starannością przekładu. Oferta Biura Tłumaczeń Alingua w zakresie języka portugalskiego obejmuje przekłady pisemne oraz ustne (symultaniczne i konsekutywne), zwykłe i uwierzytelnione.

TŁUMACZENIA PORTUGALSKIE W ALINGUA

Realizacja usług językowych z naszym biurem tłumaczeń oznacza współpracę z profesjonalnymi tłumaczami posiadającymi poświadczone wykształcenie oraz native speakerami języka portugalskiego, najlepszą kadrą korektorów i managerami projektu, którzy zawsze udzielą Państwu wyczerpującej odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania. Dodatkowe umiejętności naszych tłumaczy w wyspecjalizowanych dziedzinach techniki, prawa, medycyny, nauk ścisłych czy ekonomii sprawiają, że nawet najbardziej skomplikowane tłumaczenia z języka portugalskiego przebiegają sprawnie, a efektem rzetelnej i precyzyjnej pracy jest najwyższej jakości przekład.

ZOBACZ WIĘCEJ

TŁUMACZENIA PRZYSIĘGŁE W JĘZYKU PORTUGALSKIM

Współpracujący z naszym biurem tłumacze przysięgli języka portugalskiego posiadają niezbędne kwalifikacje i kompetencje poświadczone zdanym egzaminem państwowym, co gwarantuje, że dokonany przekład oficjalnego dokumentu, takiego jak akt urodzenia, małżeństwa, dyplom ukończenia szkoły czy akt notarialny, będzie nie tylko wiernym odwzorowaniem oryginału, ale też pełnoprawnym dokumentem urzędowym, który można przedstawić w urzędzie, na uniwersytecie, na komisariacie czy w innej instytucji państwowej.

TŁUMACZENIA MEDYCZNE Z JĘZYKA PORTUGALSKIEGO

W komunikacji najistotniejsza jest zrozumiałość w przekazywaniu i odbiorze treści. Ten aspekt urasta jednak do roli głównego warunku, gdy mowa o dokumentach związanych z życiem i zdrowiem ludzkim. Tłumaczenia medyczne z portugalskiego i na portugalski również powinny spełniać taki wymóg. Z największą pieczołowitością wypełnią go nasi tłumacze, którzy poza tym, że świetnie posługują się oboma językami przekładu, są zarazem specjalistami z zakresu nomenklatury medycznej.

TŁUMACZENIA TECHNICZNE, NAUKOWE ORAZ DOKUMENTÓW W JĘZYKU PORTUGALSKIM

Portugalia to nie tylko cel letnich wyjazdów, ale też kraj przedsiębiorców, badań naukowych i rozwoju wszystkich tych dziedzin, w których używane są języki specjalistyczne, niezrozumiałe dla zwykłego użytkownika. Nie jest więc tajemnicą, że tłumaczenia artykułów naukowych, specyfikacji technicznych, umów czy też innego rodzaju dokumentów powinni podejmować się tylko specjaliści, którzy prócz zdolności językowych posiadają gruntowną wiedzę z danej dziedziny. Takich znajdą Państwo w Biurze Tłumaczeń Alingua.

ILE KOSZTUJE TŁUMACZENIE?

Cena tłumaczenia może różnić się w zależności od poniższych czynników:

-Rodzaj tłumaczenia: zwykłe czy uwierzytelnione (przysięgłe).
-Termin: tłumaczenie w trybie zwykłym, przyspieszonym lub ekspresowym.
-Liczba stron rozliczeniowych.
-Tematyka tekstu: tłumaczenie zwykłe lub specjalistyczne.

Każdy powierzony nam dokument jest wyceniany indywidualnie, dobrze będzie więc przesłać nam tekst w celu wyceny (jest ona niezobowiązująca). 15 minut (w dniach i godzinach pracy) wystarczy nam do określenia, ile ostatecznie kosztowałby przekład oraz ile zajmie nam jego realizacja.
Przykładowy CENNIK znajdą Państwo TUTAJ.

JAK DŁUGO TRWA TŁUMACZENIE?

Oferujemy trzy tryby działania – dostosowane do zróżnicowanych potrzeb:

-standardowym (5 stron rozliczeniowych dziennie),
-przyspieszonym (10 stron rozliczeniowych dziennie),
-ekspresowym (15 i więcej stron rozliczeniowych dziennie).

Formularz kontaktowy

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alingua Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu udzielenia mi dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Alingua Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Wyrażam zgodę na używanie przez Alingua Sp. z. o.o. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800).

Administratorem Twoich danych osobowych jest Alingua Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krakowie, ul. Szlak 10/5, 31-161 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000358493, NIP: 6762426723, REGON: 121174278. Twoje dane są przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj.

1) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej, którzy wypełnili i wysłali formularz kontaktowy (odpowiedź na pytanie zadane przez formularz kontaktowy) znajdujący się na stronie internetowej Administratora;
2) Komunikacji z użytkownikami strony internetowej w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (marketing
bezpośredni) w przypadku wyrażenia zgody w tym zakresie. Przetwarzanie Twoich danych pozyskanych w związku z intencją zawarcia umowy bądź wykonania już zawartej umowy będą przetwarzane w zakresie:

1) Analizy możliwości zawarcia umowy, oceny ryzyka związanego z jej zawarciem lubwykonaniem;
2) Wykonania umowy;
3) Przestrzegania przez Spółkę przepisów prawa;
4) W celu dochodzenia roszczeń i obrony przed roszczeniami w związku ze stosunkami prawnymi łączącymi Ciebie ze Spółką.

Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi (realizując cel przetwarzania opisany w pkt. 1) oraz do czasu, do którego będziesz zainteresowany otrzymywaniem dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora (realizując cel przetwarzania danych opisany w pkt. 2). W pozostałym zakresie Twoje dane przetwarzane będą przez czas, w którym przepisy prawa nakazują przechowywanie danych, albo przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, do dochodzenia których konieczne jest dysponowanie danymi. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie przesłane w formularzu przez stronę internetową, w celu udzielania dodatkowych informacji o możliwości skorzystania z usług tłumaczeń świadczonych przez Administratora, a także realizacji umowy.

W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W zakresie przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust.1 lit. a) masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Masz prawo sprzeciwu w dowolnym momencie, z przyczyn związanych z Twoją szczególną sytuacją, wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e) lub f), w tym profilowania. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza obszar Unii Europejskiej. Administrator danych nie zamierza wykorzystywać Twoich danych do profilowania w rozumieniu art. 4 pkt. 4).

Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na przesłany formularz przez Alingua Sp. z o.o. w przypadku braku wyrażenia zgody na dalsze przetwarzanie Twoich danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do umożliwienia odpowiedzi na wysłane zapytanie. Poniżej znajdują się dobrowolne zgody, które możesz wycofać w każdej chwili kontaktując się z nami.

urs

Zachowanie najwyższych norm jakości w procesie tłumaczenia oraz obsługi Klienta przez Alingua zostało potwierdzone certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 17100:2015 przyznanymi przez światowego potentata w swojej branży – Bureau Veritas.

icon-tel

Infolinia

+ 48 692 892 592

icon-mail

Nasi klienci

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń Alingua.
Dziękujemy za kolejny rok wspaniałej współpracy i jesteśmy pewni, że nasze wspólne działania związane ze SŁOWEM przełożą się na Państwa wymierne korzyści!

formularz wyceny

Przygotujemy wstępną wycenę już w 15 minut!

Wyślij Zapytanie
Top